پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طی پیامی;
شهردار رینه لاریجان هفته بسیج را تبریک گفت+ متن پیام
پیام تبریک علی حیدرزاده شهردار رینه لاریجان به مناسبت هفته بسیج در پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پیام تبریک علی حیدرزاده شهردار رینه لاریجان به مناسبت هفته بسی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج مظهر عظمت ملّت و نیروی کارآمد درونىِ کشور ما ست. “مقام معظم رهبری”

بسیج نهادی ارزشمند و انقلابی است که با بهره گیری از پاک ترین و شریف ترین افراد و حضور در صحنه‌های مختلف، از دفاع مقدس تا صحنه های آبادانی کشور و مقابله با هجمه‌های فرهنگی و عقیدتی دشمنان نقشی بسیار مهم و اساسی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عهده دار بوده است.

ملت بزرگ ایران اسلامی آرامش و آسایش امروزی را مدیون ایثار و ازخودگذشتگی بسیجیانی هستند که مفسر واقعی واژه ایثار بوده و با الهام از مکتب عاشورایی حضرت ابا عبدا… الحسین (ع)، عزت و آزادگی و شرف انسانی را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند تا این چنین در محضر خداوند متعال،امام (ره) و مردم ولایت مدار ایران اسلامی سربلند و شایسته تحسین باشند.

حضور موثر مردم ایران در دفاع مقدس و حضور به موقع و تاثیرگذار بسیجیان در عرصه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی از برکات تشکیل بسیج مستضعفین با فرمان امام راحل است و امروز نیز این فرهنگ از مرزهای کشور عبور کرده است و تشکیل نیروهای مردمی در عراق و سوریه و یمن گواه این مطلب است.
اکنون نیز باید بسیجیان که همواره در دفاع از کیان سرزمین عزیزمان پیشتاز بوده اند، با همت و تلاشی جهاد گونه وعلمی از توان عظیم خویش برای  پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر کشور عزیزمان در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی استفاده نمایند.

اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج را به تمام مردمان مازندران به ویژه مردمان شهیدپرور شهرستان آمل و لاریجان وخصوصا خانواده معزّز شهدا و ایثارگران و آحاد بسیجیان غیرتمند تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه حضرت ولیعصر (عج) و با پیروی از منویالت مقام معظم رهبری و پیشبرد سیاست های دولت محترم تدبیر و امید سربلند و پیروز باشید.

علی حیدرزاده
شهردار رینه لاریجان

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.