پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

درگیری شدید بین طرفدار تیم های نانسی و فاینورد روتردام +فیلم
اراذل و اوباش طرفدار دو تیم نانسی و فاینورد روتردام پس از مسابقه جنجالی با هم قرار گذاشتند تا در یک منطقه جنگلی به نزاع بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است درگیری شدید اراذل و اوباش طرفدار تیم های نانسی و فاینورد روتردام را به تصویر می کشد. در یکی از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۰۶ تیم فرانسوی نانسی موفق شده بود تا با نتیجه ۳ بر ۰ تیم فاینورد روتردام هلند را شکست دهد و این تیم را از گردونه مسابقات حذف نماید.

این مسابقه که با جنجال نیز همراه بود به مدت یک ساعت و نیم به علت آشوب طرفداران تیم هلندی متوقف شد. پس از آن دیدار تیم فاینورد به پرداخت ۸۱ هزار یورو جریمه و همچنین برگزاری دو بازی در استادیوم بدون تماشاگر محکوم شد. حال پس از گذشت ۱۰ سال از این مسابقه عده ای از طرفداران اوباش این دو تیم قرار گذاشتند تا در روز شنبه گذشته در یک منطقه جنگلی با هم به نزاع بپردازند.

نکته جالب این درگیری پیوستن اراذل طرفدار تیم استراسبورگ به اراذل طرفدار تیم نانسی بود. این دو گروه که با لباس های سفید و سیاه کاملا از هم متمایز بودند ابتدا به فحاشی و رجزخوانی علیه یکدیگر پرداختند و سپس به شدت با هم درگیر شدند. در ادامه می توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

درگیری شدید اوباش طرفدار تیم فوتبال نانسی و فاینورد روتردام +فیلم

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.