پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل به مناسبت اربعین حسینی
احمد منفرد با صدور پيامي فرارسيدن اربعين حضرت امام حسين عليه السلام و اولاد و اصحاب آن بزرگوار را بر تمامي انسانهاي آزاده و بخصوص شيعيان و پيروان آن حضرت تسليت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

‍ پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل به مناسبت اربعین حضرت امام حسین علیه السلام  به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ

سلام بر حسین(ع)، سلام بر اربعین و زائرانش و سلام بر اندوه های دل آنان که به سوغات بر مزار شهدای عشق بردند و به مویه نشستند.

اربعین، روز زنده نگه داشتن یاد و نهضت شهیدان کربلا است. اربعین، رمز ماندگاری نهضت پربار حسینی و اعلام پای بندی به مکتب سرخ عاشوراست. روزی که پرچم سرخ پیام شهادت کربلا به دست قافله سالار کربلا حضرت زینب کبری (س) برافراشته شد ، تا نهضت سرخ حسینی جاودانه بماند .

حرکت پیاده خیل مشتاقان آن حضرت یکی از جلوه های بسیار زیبای اربعین حسینی است  که حماسه ای وصف ناشدنی وجلوه ای درک ناشدنی را می آفریند.

دشمنانی که زیارت چند هزارنفره سابق را در اربعین حسینی تحمل نمی کردند امروز نظاره گر حرکت سیل گونه ومیلیونی زائران آن حضرت هستند .حرکتی که در واقع  نماد استکبار ستیزی ، استعمار ستیزی، ذلت ناپزیری و آزادی خواهی عاشقان و رهروان امام حسین (ع) است .

اینجانب فرارسیدن اربعین حضرت امام حسین علیه السلام و اولاد و اصحاب آن بزرگوار را بر تمامی انسان های آزاده جهان ، بخصوص شیعیان و پیروان آن حضرت تسلیت عرض می نمایم . امید است از رهروان راستین و صدیق سرور و سالار شهیدان اما حسین (ع) باشیم .

احمد منفرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.