پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سردار نقدی در مراسم تجدید میثاق بسیجیان با بنیانگذار انقلاب: از زمان پیروزی انقلاب هر روز از قدرت آمریکا کاسته شده است/صدای شکسته شدن استخوان‌های پوسیده لیبرال دموکراسی غرب به گوش می‌رسد
سردار نقدی در مراسم تجدید میثاق بسیجیان استان تهران با بنیانگذار کبیر انقلاب گفت: امروز درس امام خمینی از تشکیل نیروی مردمی بسیج درسی الهام بخش در میان ملتهای آزادیخواه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تجدید میثاق بسیجیان استان تهران با بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران ضمن تسلیت ایام اربعین به امام راحل و بسیجیان حاضر در مرقد شریف ایشان خطاب به امام خمینی (ره) گفت: ۳۷ سال پیش فرمان تشکیل بسیج را شما با تدبیر و حکمت خود صادر کردید و امروز شاهد این هستید که این نیروی مردمی امانت ولایت و انقلاب اسلامی را به خوبی حفظ کرده است.

وی افزود: امروز با ایستادگی ملت ما در راه امام، پیروزی های گسترده ای نصیب اسلام شده است و می توان گفت که راه امام حسین(ع) بخ برکت انقلاب حسینی ما در میان ملت ها می درخشد، راهی که مسیر کمال را به بشریت نشان می دهد و همانطور که در زیارت اربعین می خوانیم “ای حسین، جانت را فدای خدا کردی تا بشریت را از گمراهی، ذلت و جهل نجات بدهی” می بینیم که این فراز از زیارت اربعین در تجمع بزرگ عاشقان اهل بیت در مسیر نجف به کربلا تجلی می یابد.
سردار نقدی با بیان اینکه این بیداری هر روز عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ‌تر می کند، گفت: امروز شاهدیم ده‌ها میلیون عاشق اهل بیت گرداگرد حرم سیدالشهدا(ع) جمع می شوند؛ جایی که تا چند سال پیش روضه خوانی و اشک ریختن برای اهل بیت ممنوع بود و عزادارن حسینی سرکوب می شدند اما به برکت انقلاب اسلامی امروز مسلمانان در آن مکان فریاد لبیک یا حسین و هیهات منا الذله سر می دهند.
وی با اشاره به تاثیر گذاری الگوی بسیج در میان ملت های جهان گفت: امروز درس امام خمینی در تشکیل نیروی مردمی بسیج درسی الهام بخش در میان ملتهای آزادی‌خواه شده است. امروز در عراق، سوریه و فلسطین نیروی بسیج مستضعفین تشکیل شده و شاهد ایستادگی این نیرو در برابر تروریست‌ها و صهیونیست ها هستیم، به گونه ای که بسیاری از مناطق اشغال شده عراق و سوریه توسط همین نیروی مردمی بسیج آزاد شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: تدبیر امام از تشکیل بسج باعث شد تا امروز جوان و پیر، زن و مرد در صفوفی منظم و در کنار یکدیگر و پشت سر ولایت فقیه در برابر ظلم و استکبار ایستادگی کنند و این درس الهام بخش کشورهای آزاده جهان شده است.
وی با اشاره به جمله رهبر کبیر انقلاب مبنی بر اینکه جنگ ما شکست رژیم صهیونیسیتی را به دنبال دارد، گفت: امروز رژیم صهیونیسیتی در محاصره جوانان انقلابی و جبهه های مقاومت در کشور های سوریه، عراق، لبنان و فلسطین قرار گرفته است و پرچمی که امام خمینی(ره) در جمهوری اسلامی ایران برافراشت امروز در بسیاری از نقاط دنیا به اهتزاز درآمده است.
سردار نقدی به دستاوردهای انقلاب اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی در حوزه های صنعتی، بهداشت، سلامت، پزشکی، نظامی، آموزشی و پژوهشی پیشرفت های گسترده ای داشته است و این ها نتایج درس هایی است که امام راحل به ملت ما آموختند، درس هایی همچون استقلال و عدم اتکا به غرب که ما را در صحنه های مختلف پیروز میدان کرده است.
وی در ادامه خاطرشنان کرد: سال گذشته راهپیمایی ده‌ها هزار نفری مسلمانان نیجریه به خاک و خون کشیده شد و رهبر شیعیان این کشور یعنی شیخ زکزاکی به اسارت برده شد و شش فرزند او را به شهادت رساندند اما مردم این کشور یک قدم از راه خود عقب نرفته اند، اینها حاصل ایستادگی و مقاومت بسیجیان انقلاب اسلامی ایران است که امروز الهام بخش ملت های دنیا شده است.
سردار نقدی اظهار داشت: بنیانگذار انقلاب بسیار زیبا فرمودند که صدای شکسته شدن استخوان های پوپولیست را می شنوم، امروز هم این بیان نورانی امام در وصف حال لیبرال دموکراسی آمریکا تکرار شده و صدای شکستن استخوان های پوسیده لیبرال دموکراسی غرب و آمریکا به گوش می رسد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نشانه های افول ابرقدرتی ایالات متحده نمایان شده است گفت: امروز درون آمریکا آشفتگی و به هم ریختگی بیداد می کند، آمریکا یک ورشکسته اقتصادی با ۲۰ هزاز میلیارد دلار بدهی است که روزی ۲٫۵ میلیارد دلار نیز به آن اضافه می شود. از زمان پیروزی انقلاب هر روز از قدرت این کشور ظالم کاسته شده است و آمریکا امروز ارتشی دارد که در جبهه های مختلف از رزمندگان مقاومت شکست خورده و یأس و ناامیدی در آن بیداد می کند.
نقدی بار دیگر حضرت امام(ره) را مخاطب سخنان خویش قرار داد و گفت: ای امام راحل در زمانی که انقلاب اسلامی از عظمت و شکوه بسیاری در دنیا برخوردار است، نفوذی هایی داریم که ندای سازش با دشمنان را سر می دهند؛ اما ما امروز در کنار بارگاه ملکوتی شما جمع شده ایم و به نمایندگی از تمام بسیجیان و امت اسلام به امام راحل(ره) می گوییم که بر عهدی که با شما بسته ایم پایبندیم و تا آخرین قطره خون مطیع اوامر امام خامنه ای می مانیم.
وی با اشاره به شور شوق زایدالوصف بسیجیان برای اعزام به سوریه افزود: امروز بسیجیان مان برای دفاع از حرم اهل بیت صف کشیده اند که این موضوع نشان از پایبندی ما بر عهد و پیمان خود با بنیانگذار انقلاب اسلامی دارد و این شور و شوق و عشق بسیجیان به شهادت، گواهی دیگر بر این است که ما بر میثاق خود پای بندیم و این شعار که «تا انقلاب مهدی نهضت ادامه دارد» را همواره پیش روی خود قرار خواهیم داد و از رهبر کبیر انقلاب نیز می خواهیم در این راه برای ما دعا کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در پایان سخنان رئیس سازمان بسیج مستضعفین، میثاق نامه بسیجیان با بنیانگذار انقلاب اسلامی قرائت شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.