پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان رامسر خبر داد;
سارق حرفه ای داخل خودرو با ۲۰ فقره سرقت در رامسر دستگیر شد
فرمانده انتظامي شهرستان رامسر در گفتگو با خبرنگار مازندرانه از شناسايي و دستگيري سارق حرفه ای داخل خودرو با 20 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

 سرهنگ عزیزالله قربانی در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه گفت: در پی وقوع چندین سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان رامسر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، یک سارق حرفه ای داخل خودرو را شناسایی کردند و این فرد را مورد تعقیب و مراقبت قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر، خاطر نشان کرد: ماموران با هماهنگی قضائی پس از شناسایی مخفیگاه این فرد، وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

سرهنگ قربانی، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به ۲۰ فقره سرقت داخل خودرو اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار صادره روانه زندان شد.

وی با بیان اینکه متهم به سرقت، معتاد به مواد مخدر شیشه است، تصریح کرد: ریشه اغلب جرایم در اعتیاد به موادمخدر است.

فرمانده انتظامی شهرستان رامسر ضعف آگاهی را مهم‌ ترین عامل بروز جرایم و آسیب‌های اجتماعی در جامعه برشمرد و افزود: در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اعلام دارند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.