پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مربی مدرسه فوتبال برتر در گفتگو با مازندرانه مطرح کرد;
هدفم ساختن روزهای بهتر برای فوتبال آمل است/ نداشتن استادیوم و نبود تیم رده امید و بزرگسال در آمل تاسف بار است
مرتضی چتین در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: برای فصل جدید حتما امتیاز یک تیم در رده های نونهالان، نوجوانان و حتی جوانان در سطح استان مازندران را خریداری خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مرتضی چتین متولد ۱۶ شهریور ۱۳۵۸ درشهرستان آمل است که امروز می خواهد کوله بار تجربه اش را به دیگران بسپارد تا مردم شهرش گام های محکم و استوارتری بردارند.

چتین بازیکن سابق تیم های فوتبال مطرح کشور، که در باشگاهایی چون نفت تهران، شاهین یزد، دیهیم اهواز ،پتروشیمی تبریز، شموشک نوشهر، پیام صنعت آمل و غیره  حضور پررنگ داشته و به قول معروف تنش به تن بازیکنان بزرگ خورده است، کوله بار تجربه اش، چکیده ای شده، به نام مدرسه فوتبال برتر که امروز در شهر آمل درخشیده است.

photo_2016-11-16_18-50-28

این بازیکن خوش تکنیک و خوش استایل آملی که در بین فوتبالیست ها به اخلاق خوب معروف است در حال حاضر نیز چیزی کمتر از دوران اوج خود ندارد و با تمرینات روزانه توانسته است، فرم بدنی مناسب خود را حفظ کند که این موضوع تاثیر به سزایی در موفقیت او در عرصه مربیگری خواهد داشت.

در ادامه گفتگوی جذاب و خواندنی خبرنگار مازندرانه با مرتضی چتین را با هم می خوانیم:

مرتضی چتین از عشق و علاقه ی کودکی اش به فوتبال گفت: از بچگی علاقه خاصی به فوتبال داشتم و خانه ی ما نزدیک استادیوم چمران قرار داشت و این بهانه ای خوبی بود تا برای تمرین فوتبال همیشه به آنجا بروم.

مربی آملی درباره وضعیت اسف بار استادیوم های فوتبال در آمل بیان کرد: آمل در گذشته پنج استادیوم داشت ولی امروز فقط یک استادیوم فوتبال دارد و با وجود پیشرفت این شهر در زمینه های مختلف این اتفاق جای تاسف دارد.

چتین از آرزوی داشتن مجموعه ای مستحکم در شهر آمل مطرح کرد: همیشه دوست داشتم یک تیم مجهز در شهرم داشته باشم ، مجموعه ای که جوانان شهرم به استعدادهایشان پی ببرند  و بتوانم تجربیات ام را به آنها منتقل کنم .

وی ادامه داد: هدف من این است که روزهای بهتری برای فوتبال آمل بسازم  که در این راه با افراد خبره و مورد اعتماد اهالی فوتبال مشورت کردم ونتیجه آن ساختن مدرسه فوتبال برتر در آمل بود.

photo_2016-11-16_17-30-23

مرتضی چتین در معرفی کادرمدیریتی و اجرایی مدرسه فوتبال برتر گفت: هئیت مدیره مدرسه فوتبال برتر متشکل از اهالی فوتبال و افرادی است که چند نفر از آنها در صادرات و واردات هستند و در بحث مدیریت سابقه دارند.

مربی آملی ادامه داد: مدیر عامل این مدرسه آقای گلزاده است که سالها سابقه ی حضور در تیم های مطرح فوتسال و تدریس در آموزش و پرورش را دارد  که در پیشبرد اهداف این مدرسه فوتبال کمک زیادی خواهد کرد.

وی از برنامه های آینده مدرسه فوتبال برتر چنین می گوید: برای فصل جدید حتما امتیاز تیمی را در یکی از رده های نونهالان، نوجوانان و حتی جوانان در سطح استان خریداری خواهیم کرد.

چتین با اشاره به فعالیت ۳۰ مدرسه فوتبال در شهر آمل و نبود یک تیم در رده امید و بزرگسال تصریح کرد: حدود ۳۰ مدرسه فوتبال در سطح آمل فعالیت می کنند که درسطح نونهالان، نوجوانان و جوانان می باشند.

بازیکن خوش اخلاق آملی ادامه داد: خانواده ها با شرایط بد اقتصادی موجود فرزندانشان را از سنین نونهالی در مدارس فوتبال ثبت نام می کنند وهنگامی که فرزندشان به سنین ۱۶ یا ۱۷ سالگی می رسد و باید ثمره تلاش هایش را ببیند متاسفانه دراین رده سنی مدرسه فوتبالی در شهرستان آمل وجود ندارد و هیچ تیمی در رده امید و بزرگسالان نیست .

مرتضی چتین افزود: به خاطر عوامل ذکر شده در بالا، تلاش، کوشش و آموزش این سالها بی ثمر خواهد شد و یا بازیکنان برای ادامه فوتبال باید با صرف هزینه های مضاعف به شهرهای دیگر بروند و یا از تلاش دست بکشند و ناامید شوند به همین منظور ما به امید اینکه این اتفاق نیافتد، مدرسه فوتبال برتر را بنا کردیم که به یاری خداوند متعال و کمک مردم این امر محقق شود.

وی عنوان کرد: در همه رده های سنی از ۷ سال به بالا علاقه مندان می توانند به این مدرسه بیایند ، ضمن اینکه از دوستانی که ۱۴ سال به بالا سن دارند برای معرفی به تیم های سطح یک فوتبال کشوراستعدادیابی می شود.

این بازیکن با سابقه و خوب فوتبال کشور در پایان از تمامی مربیانی که تا به حال برای وی زحمت کشیده اند و همچنین پدر، مادر و همسر خود تشکر و برایشان بهترین را آرزو کرد.

photo_2016-11-16_18-00-28

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر باشگاه در خیابان امام رضا(ع)، کوی دادگستری، قدیر ۴ ، ساختمان سایا،  طبقه ۴ مراجعه کنند و یا با شماره های ۰۹۱۱۳۰۷۴۰۰۳ و ۰۹۱۲۳۷۹۱۰۶۳ تماس حاصل نمایند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.