پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

معاون فرمانداري ويژه شهرستان آمل بیان کرد;
ایجاد اشتغال جدید اولویت و دغدغه مسئولان است
معاون فرمانداري ويژه آمل در جلسه کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري این شهرستان گفت: کاهش آمار بيکاري اقدام بزرگي است که مي‌توان در اين راستا با مديريت لازم، بيکاري را به حداقل رساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جعفر رسولی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری آمل با اشاره به اینکه ظرفیت های خوبی در این شهرستان وجود دارد، افزود: کشاورزی ، مرغداری ، پرورش ماهیان سرد آبی و گرم آبی ، زنبور داری ، دامداری ، پرورش ماهیان خاویاری از ظرفیتهای خوب شهرستان برای ایجاد اشتغال جدید است .

معاون فرمانداری ویژه آمل با اشاره به وضعیت نامساعد اقتصادی دولت، گفت: کاهش آمار بیکاری اقدام بزرگی است که می‌توان در این راستا با مدیریت لازم، بیکاری را به حداقل رساند.

وی تاکید کرد: چرا مدیران دستگاه های شهرستان آمل به سراغ سرمایه گذاران نمی روند و از آنان برای سرمایه گذاری دعوت نمی کنند; ما وظیفه داریم بستر و شرایط مناسب را برای سرمایه گذاری فراهم کنیم تا سرمایه گذار تشویق به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در شهرستان شود.

رسولی با اشاره به اینکه خوشبختانه در آخرین آمار، مازندران از وضعیت بهتری نسبت به گذشته در زمینه ایجاد اشتغال برخوردار است تصریح کرد: هم اکنون ۶۵ هزار بیمه شده در آمل وجود دارد و باید در راه حفظ اشتغال موجود تلاش کنیم و اجازه ندهیم با تعطیلی کارخانجات بر آمار بیکاری افزوده شود.

وی با بیان اینکه آمل از شهرهای شاخص در تولید و صنعت است و سهم زیادی در درآمد ارزی حاصل از فروش فرآورده‌های غذایی و صادرات دارد، افزود: در سالی که بنا به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی به اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نام‌گذاری شده بایستی به ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری توجه ویژه ای شود .

معاون فرمانداری ویژه آمل با اعلام اینکه دوران پشت میز نشینی به سر آمده و صحنه، صحنه تلاش و کوشش است ، اظهار داشت: ظرفیت ها و توانمندی خوبی در شهرستان وجود دارد ولی متاسفانه ما مدیران پای کار نیستیم . می توانیم با آموزش‌های به روز و نوین فنی و حرفه ای و کارآفرینی جوانان را به سمت کارهای تولیدی سوق دهیم .

http://amol.gov.ir/files/photo_2016-11-16_08-50-40.jpg

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.