پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد;
دو دستگاه کامیونت حامل کالای قاچاق در سوادکوه توقیف شد
فرمانده انتظامی استان مازندران از توقیف دو دستگاه کامیونت حامل کالای قاچاق، به ارزش یک میلیارد ریال در محور شهرستان سوادکوه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سید محمود میرفیضی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگار مازندرانه اظهار داشت: در راستای طرح برخورد و مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح استان ، ماموران پلیس آگاهی شهرستان سوادکوه، حین انجام ماموریت و کنترل مبادی ورودی و خروجی استان، در این محور موفق شدند، دو دستگاه کامیونت ایسوزو حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کنند.

وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این خودورها موفق شدند، مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل مواد غذایی و خوراکی، شکلات، نسکافه، وسایل و لوازم آرایشی، انواع لوازم پزشکی، لاستیک خودرو، لوازم ورزشی با مارک های مختلف خارجی کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران ، ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در این عملیات پلیسی را یک میلیارد ریال اعلام کرد وافزود: در این ارتباط دومتهم به قاچاق کالا شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند .

سردار میرفیضی با اشاره به عزم جدی پلیس در مقابله با قاچاق کالا، گفت: در راستای فرامین مقام معظم رهبری و در جهت تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، پلیس با هرگونه عوامل ناامنی که موجب ضربه به اقتصاد کشور شود، برابر قانون به شدت برخورد خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.