پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مشاور عالی انجمن گردشگری ورزشی ایران خبر داد:
به زودی محصولات سلامت ورزشی مورد حمایت در منطقه آسیا و غرب آسیا قرار می گیرد
مشاور عالی انجمن گردشگری ورزشی ایران در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: یکی از طرح های حمایتی مورد نظر ، ایجاد کلینیک های ورزشی و هایپرهای ورزشی سلامت در منطقه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به گفته مشاور نائب رئیس فدراسیون ورزش بین المللی داژبال آسیا و مشاور عالی انجمن گردشگری ورزشی ایران، با توجه به نیاز استفاده ورزشکاران و اقشار جامعه از محصولات غذایی ارگانیک سالم و  انرژی زا و همچنین تجهیزات سخت افزاری ورزشی مرغوب و دارای استاندارهای جهانی ورزشی و پزشکی که علاوه بر ابزاری کارآمد جهت تحرکات عضلانی توآم با درمان و حفظ سلامت مانند (تسکین مفاصل و تعادل در سیستم عضلانی)، بهبود سازی در مشکلات ستون فقرات و همچنین دستیابی به چربی مطلوب بدن که بدون استفاده از محصولات نامرغوب و تلقبی  خواهد بود،  مورد حمایت در منطقه آسیا و غرب آسیا قرار خواهد گرفت .

بابایی ادامه داد: در نظر داریم برخی از شرکتهایی که دارای اینگونه پارامترها باشند را به صورت رسمی در منطقه آسیا و غرب آسیا  مورد حمایت قرار داده تا امکان استفاده از اینگونه محصولات و تجهیزات بدون نگرانی انجام شود.

مشاور عالی انجمن گردشگری ورزشی ایران در پایان گفت: همچنین از دیگر طرح های حمایتی  مورد نظر ، ایجاد کلینیک های ورزشی و هایپرهای ورزشی سلامت در منطقه می باشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.