پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حاشیه نگاری از تشییع پیکر شهید خزایی؛ وداع باشکوه مردم و مسئولان سیستان و بلوچستان با اولین خبرنگار شهید/ سیستانی ها برای شهید خزایی “سنگ تمام” گذاشتند
صبح امروز پیکر اولین خبرنگار شهید مدافع حرم «محسن خزایی» با حضور مسئولین استانی و کشوری در زاهدان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مراسم تشییع خبرنگار شهید محسن خزایی از مدافعان حرم در سوریه، پیش از ظهر امروز با حضور مردم و مسئولان استانی و کشوری و همچنین عبدالعلی علی عسگری رئیس صداو سیما در حال برگزاری است.

شهادت خزایی داغ شهید میرحسینی را برای مردم استان زنده کرد
محمود دولت کردستانی مدیر کل صدا و سیما سیستان و بلوچستان در مراسم تشییع پیکر شهید خزایی با بیان اینکه امروز نه تنها رسانه ملی بلکه ایران و تمام رسانه ها از شهادت مسحن خزایی عزادار هستند، اظهار داشت: یک همکار انقلابی را از دست دادیم.
وی ضمن قدردانی از حضور علی عسگری در جمع مردم انقلابی و مرزدار استان، ادامه داد: شهادت محسن خزایی داغ شهید میرحسینی برای مردم این استان زنده شد.
دولت کردستانی با بیان اینکه شهید محسن خزایی بر گردن تک تک مردم حق داشت، افزود: افتخاری دیگر بر افتخارات سیستان و بلوچستان اضافه شد.

سیرت شهید خزایی نقشه راهی برای جوانان است
مولوی نذیر احمد سلامی در ادامه این مراسم ضمن تبریک و تسلیت شهادت محسن خزایی با اشاره به روایات تصریح کرد: ۲ نفر هستند که می توانند ۱۰ نفر را با خود به بهشت ببرند یکی حافظ قرآن و دیگری شهید که مقامشان در نزد خدا بالاست.
وی ادامه داد: سیرت این جوان فداکار محسن خزایی نقشه راهی برای سایر جوانان است.

صدا و سیما به امثال شهید خزایی می بالد
عبدالعلی علی عسکری مدیر کل صدا و سیما در ادامه مراسم با بیان اینکه امروز برای وداع با پیکر این شهید مدافع حرم جمع شده ایم اظهار داشت: ازحضور پرشور مردم در این مراسم قدردانی می کنم.
وی با بیان اینکه استان سیستان وبلوچستان استانی شهید پرور است که شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است افزود: استان سیستان و بلوچستان استانی سخت کوش مبارز و مجاهد است که چنین جوانی از آن بر آمده است و برای دفاع اسلام به سوریه رفت و قیام کرد.
علی عسگری گزارش های شهید خزایی را گزارش های ارزشمند برای بیان مظلومیت مردم سوریه خواند و ادامه داد: صدا و سیما به امثال شهید خزایی می بالد.

شهید خزایی جهادگر جبهه جنگ نرم و سخت بود
مدیر کل صدا و سیما با بیان اینکه  شهید خزایی یک خبرنگار والامقام ، ولایی و انقلابی بود  ، اضافه کرد:  او یک خبرنگار بصیر و آگاه بود که تحلیلی عمیق از مسایل جهان داشت و دشمن شناس قابلی بود.
وی بیان کرد: شهید خزایی از شهادت هراسی نداشت و به دنبال شهادت بود که با تمام این ویژگی ها به شهادت رسید.
علی عسگری اظهار داشت: شهید خزایی اسوه ای برای مردم ایران و سیستان و بلوچستان است که جهادگری قابل در جبهه جنگ نرم و جبهه جنگ سخت بود.

۲۲ آبان ماه محسن خزایی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در سوریه حین تهیه گزارش از منطقه عملیاتی حلب در اثر اصابت ترکش ناشی از انفجار خمپاره به ناحیه سر، به آرزویش رسید و به جرگه شهیدان مدافع حرم پیوست.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.