پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رادیو سلامت و روز حمایت از بیماران کلیوی
همزمان با روز حمايت از بيماران كليوي، يكشنبه ـ 23 آبان ماه، شبكه راديويي سلامت در برنامه هاي «مجله پزشكي» و «فراسو» موضوعات مرتبط با اين روز را مورد بحث و بررسي قرار مي گيرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

برنامه «مجله پزشکی» که کاری از گروه بهداشت و تندرستی رادیو سلامت است، روز یکشنبه، از ساعت ۱۵:۰۰به مدت ۶۰ دقیقه با حضور دکتر هوشنگ سند گل، نفرولوژیست به این پرسش که «علل  نارسایی کلیه و راههای پیشگیری از آن چیست؟» پاسخ می دهد.
یاد آور می ود، به منظور ارتقای سطح سلامت جامعه و آگاهی از راه‌های پیشگیری از بیماری‌ها، برنامه «مجله پزشکی» هر روز به یکی از موضوع‌های حوزه سلامت اختصاص دارد.
*** بخور نخورهای بیماران کلیوی
«فراسو» عنوان برنامه ای از گروه تغذیه و سلامت این شبکه رادیویی است، که هدف آن آگاهی، اطلاع رسانی، تعامل با شنوندگان و ارائه راهکارهای مناسب است.
هر روز در این برنامه از یکی از پزشکان متخصص دعوت می شود تا در کنار کارشناس مجری برنامه به سوالات و پیامک های شنوندگان پاسخ و راهکارهای مناسب را ارائه دهد.
این برنامه رادیویی، با حضور علی اکبر محمدی، دکترای تغذیه به بیان نکات مهم تغذیه ای بیماران کلیوی خواهد پرداخت.
گفتنی است، برنامه «فراسو» ، شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت ۸:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه، به کوشش برنامه سازان گروه «بهداشت و تندرستی» و گروه «تغذیه و سلامت»، بر روی موج اف.ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز ، تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.