پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

برج میلاد منفجر شد/ «ابد و یک روز» حال جشنواره را خوب کرد
در حالی که سه روز از برگزاری جشنواره فجر سپری می‌شود سرانجام فیلم «ابد و یک روز» با وجود داستان تلخش توانست حال اهالی رسانه را خوب کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در سومین سانس از سومین روز جشنواره فیلم فجر فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی به نمایش درآمد که مطابق انتظارات استقبال بسیار خوبی از این فیلم صورت گرفته بود اما بیش از استقبال فوق‌العاده زیاد اهالی رسانه که همه چیز برج میلاد را تبدیل به رویه سابق و قبل از وعده مدیران جشنواره امسال مبنی بر عدم ازدحام کرده بود این مضمون فیلم بود که باعث شد تقریباً همه مخاطبان با حال خوشی سالن را ترک کنند.

همچنین برای دیدن فیلم «ابد و یک روز» میهمانان ویژه‌ای از جمله عادل فردوسی‌پور تهیه‌کننده و مجری برنامه۹۰ نیز به سالن آمده بود و همچنین از نکات قابل توجه روز سوم حضور سردار منتظرالمهدی همراه با محمد خزاعی در برج میلاد بود.

براساس این گزارش، هرچند در طی روزهای گذشته وعده مدیران جشنواره در خصوص عدم حضور افراد غیر مرتبط و ازدحام بی‌دلیل جمعیت در برج میلاد (سینمای رسانه‌ها) محقق شده بود اما همزمان با نمایش «ابد و یک روز» جمعیت بسیار زیادی در برج میلاد حاضر شده‌اند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.