پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حاشیه‌های اختتامیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‎ها; از دروغگو خواندن رئیس دفتر رئیس‌جمهور توسط خبرنگاران تا اعلام غرفه‌های برتر
یکی از خبرنگاران پیشکسوت نسبت به برخی از اظهارات نهاوندیان درباره رسانه‌ها اعتراض کرد و در زمان اظهارات وی اعلام کرد که دروغ می‏‎گوید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

اختتامیه نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‎های خبری با حضور وزیر ارشاد، رئیس دفتر رئیس‌جمهور، حداد عادل، محمد وکیلی نماینده مردم تهران و دیگر مسئولان و دست‌اندرکاران برگزار شد.

صالحی امیری وزیر ارشاد به دلیل کمبود وقت حاضر به سخنرانی نشد و شجاعی‌مهر مجری مازندرانی برنامه این اقدام وی را وسعت نظر مازندرانی‎ها اعلام کرد و با زبان محلی شعر «اتا مردی بیه بز داشته کلاه قرمز داشته» را به زبان آورد.

عکاسان برای تصویربرداری و اهدای جوایز با مشکل مواجه بودند، به همین دلیل در یک قسمت از سالن با مسئولان برگزارکننده درگیر شدند.

امکان حضور برای افرادی که دعوتنامه در اختیار داشتند فراهم بود، به همین دلیل متولیان از حضور حتی خبرنگاران و گاهی عکاسان هم ممانعت به عمل آوردند.

صدای اعتراض مردوخی یکی از خبرنگاران پیشکسوت در زمان سخنرانی مراسم تا حدودی جلب توجه کرد.

مردوخی که تلاش داشت سخنرانی رئیس دفتر رئیس‌جمهور را قطع کند موفق نشد، تنها کمله دروغگو وی به گوش حضار رسید.

تلاش برای ساکت کردن مردوخی تا اتمام سخنرانی رئیس دفتر رئیس‌جمهور ادامه داشت، تا حدوی تمرکز نهاوندیان تحت شعاع صدای مردوخی قرار گرفت.

شجاعی‌مهر با وجود مشخص بودن این موضوع پس از اتمام سخنرانی نهاوندیان اعلام کرد که وی حساسیت‌های رسانه‌ای را به خوبی مطرح کرد که این صحبت‌های شجاعی‌مهر توسط جمع قلیلی حمایت شد.

خبرگزاری ایران و روزنامه ایران به دلیل انتساب به دولتی بودن از شرکت در دریافت برترین‌ها خوداری کردند.

محمد وکیلی نماینده مردم تهران حاضر نشد در کنار وزیر ارشاد و نهاوندیان قرار بگیرد.

در حال حاضر بسیاری از غرفه‌داران مشغول جمع‌آوری لوازم انتقال داده شده به نمایشگاه هستند.

بنابر اعلام مسئولان برگزاری نمایشگاه، امکان انتقال لوزام برای غرفه‌داران وجود ندارد.

جایزه غرفه‌ها و رسانه‌های برتر این دوره از نمایشگاه، به پیام عسلویه، نشریه نوا، خبرگزاری ایکنا و شفقنا، هنر آنلاین، وبدا، مهرنامه و پایتخت کنه، شهروند، ایسنا و تسنیم در حوزه فعالیت آنها اختصاص یافت.

همچنین روزنامه نوآوران، ورزش سه، روزنامه خبری ورزشی، مجله خانواده خوشبخت و خبرگزاری ورزش ایران نیز توسط فرهنگستان زبان و ادب فارسی به‌عنوان برترین‌ها انتخاب شدند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.