پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آغاز مرحله استانی ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی جوانان هلال احمر مازندران
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران از برگزاری مرحله استانی ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی جوانان در رشته های والیبال، فوتسال، شنا وآمادگی جسمانی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهدی ولی پور با اعلام این خبر افزود: مرحله استانی ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی با رویکرد امدادی و با شعار “جوان سالم، جهان سالم می سازد” ؛ در ایام دهه مبارک فجر،  و با حضور تیم های منتخب شعب در رشته های والیبال، فوتسال، آمادگی جسمانی و شنا، با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بابل آغاز شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با تاکید برلزوم ارتقاء سطح آمادگی جسمانی اعضای جوان جهت ارائه موثر خدمات عام المنفعه و بشردوستانه افزود: این مسابقات در راستای تعمیم و گسترش ورزش بین جوانان و با هدف ارتقاء سطح توانمندی اعضا در جهت پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر برگزار می شود.

ولی پور ضمن اشاره به جذابیت مسابقات ورزشی گفت: این المپیاد با ایحاد نشاط، شادابی و انگیزه در بین اعضاء ، به حضور موثرتر جوانان در فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه کمک درخور توجهی خواهد کرد.

وی در پایان بیان داشت: این مسابقات از امروز لغایت ۲۱ بهمن با حضور ۷۱ تیم ورزشی و ۵۲۳ نفر عضو جوان ورزشکار از شعب استان برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.