پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران خبر داد:
تسهیل سفر دانشجویان بسیجی مشمول سربازی به مراسم اربعین حسینی
سیدعلی صادقی جانشین بسیج دانشجویی مازندران از ساماندهی بیش از 400 دانشجوی مشمول جهت حضور در مراسم اربعین حسینی خبر داد و گفت: با توجه به علاقه مندی حضور دانشجویان بسیجی در مراسم اربعین حسینی، بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران برخی امور اداری دانشجویان مشمول را برعهده گرفته تا بتواند سفر آنان را تسهیل نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سیدعلی صادقی جانشین بسیج دانشجویی مازندران از ساماندهی بیش از ۴۰۰ دانشجوی مشمول جهت حضور در مراسم اربعین حسینی خبر داد و گفت: با توجه به علاقه مندی حضور دانشجویان بسیجی در مراسم اربعین حسینی، بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران برخی امور اداری دانشجویان مشمول را برعهده گرفته تا بتواند سفر آنان را تسهیل نماید.
سید علی صادقی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه سفر دانشجویان مشمول سربازی به مراسم اربعین حسینی منوط به تعهد نامه مالی است بسیج دانشجویی برای تسهیل در این امر ورود پیدا کرده و این مشکل را برای دانشجویان بسجی تسهیل کرده است.
وی افزود: آمار بیان شده مربوط به برادران دانشجوی بسیجی مشمول سربازی است و با احتساب برادران دانشجوی بسیجی غیر مشمول و خواهران، افراد حضور یافته از مازندران در مراسم اربعین از قشر دانشجویی بسیار قابل توجه می باشد.
صادقی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف فرهنگی بسیج دانشجویی است، تصریح کرد: حضور در این مراسم بزرگ فرهنگی یقینا در روحیه معنوی دانشجویان  تاثیر خواهد داشت .
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در پایان گفت: برخود دانستیم مقدمات سفر را برای برادران دانشجوی بسیجی مشمول سربازی تسهیل کنیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.