پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیام مدیرکل تامین اجتماعی مازندران به مناسبت دهه فجر
سیدعلی اصغرمحمودی با صدور پیامی، فرا رسیدن ایام الله دهه فجر سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پیام سیدعلی اصغرمحمودی، مدیرکل تامین اجتماعی مازندران  به مناسبت دهه فجربه شرح ذیل است:
دهه مبارک فجر یادآور پیروزی انقلاب اسلامی و پراکنده شدن عطر دل انگیز آزادی بر فضای ستم دیده کشور است که بفرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره)، رمز آن پیروزی عظیم، ایمان و وحدت کلمه بود.
انقلابی که بواسطه کوشش ها و ایستادگی مردم شریف ایران و با نثار خون شهیدان همیشه سرافراز تاریخ، جلوه ای زیبا از قدرت و عظمت حضرت حق و صلابت و کرامت انسان ها را به نمایش گذاشت و با تکیه بر آموزه های دین مبین اسلام و مشارکت آگاهانه مردم، ارزش هایی نو و انسانی را به جوامع بشری عرضه کرد.
آن انفجار نور و بارقه الهی، قبل از همه، روح و روان مردمان را متحول کرد و نور حقیقت و معنویت را در دل ها روشن ساخت و ارزش های اصیل اسلامی و انسانی را در اندیشه های آماده و دل های مشتاق آنان، زنده کرد.
در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بار دیگر گرامی می داریم یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی را که در برابر استبداد و استعمار ایستاد و همچنین یاد فداکاری ها و ایثارگری شهیدانی که برای اعتلای کلمه حق و دفاع از کشور اسلامی و حقوق حقه ملت و آزادی، جان ارزشمند خود را فدا کردند؛ سپاس و درود خود را نثار مردمان پاک سرشتی می کنیم که یاور همیشگی انقلاب بوده و برای حفاظت از دستاوردهای آن از هیچ مجاهدت و جانبازی فروگذار نکردند.
از این رو همکاران محترم تامین اجتماعی و مخاطبان گرامی  استان ازجمله بیمه شدگان،بازنشستگان وکارفرمایان  را به حضور پرشکوه در مراسم سالگشت انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با آرمان های بزرگ انقلاب و بخصوص راهپیمایی عمومی ۲۲ بهمن دعوت کرده، عزت و سربلندی ایران عزیز تحت هدایت رهبر معظم انقلاب و شادی روان پاک امام بزرگوار و شهیدان والامقام و توفیق روزافزون دولت تدبیر و امید را  در خدمت به ملت شریف ایران، از خداوند منان مسئلت می کنم.

سیدعلی اصغرمحمودی
مدیرکل تامین اجتماعی مازندران

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.