پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

با تلاش مامورین حفاظت محیط زیست مازندران;
متخلفین شکار در مازندران به همراه ۴۷ قبضه سلاح دستگیر شدند+تصاویر
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: با تلاش مامورین حفاظت محیط زیست متخلفین شکار در مازندران به همراه 47 قبضه سلاح شکاری دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مامورین حفاظت محیط زیست مازندران برای جلوگیری از شکار دسته جمعی پرندگان و نسل کشی دام های هوایی در ماموریت های شبانه روزی طی هفته اخیر در نقاط مختلف استان، متخلفین شکار را به همراه ۴۷ قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

مسلم آهنگری فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: مامورین یگان حفاظت بابل، چالوس و کلاردشت طی گشت زنی در حوزه استحفاظی خود چند متخلف را به همرا ۲۶ اسلحه شکاری دستگیر کردند.

وی در ادامه بیان کرد: همچنین مامورین اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان محمود آباد در گشت و کنترل، پنج قبضه سلاح شکاری که سه قبضه سلاح قاچاق و دو قبضه سلاح مجاز بود را از متخلفین کشف و ضبط کردند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران تصریح کرد: ماورین یگان حفاظت محیط زیست جویبار نیز طی گشت زنی در منطقه کردکلا، انارمرز ، لاریم  و آیت محله  هشت قبضه سلاح شکاری  به همراه پنج قطعه چنگر،یک قطعه اردک و ۲۷ قطعه گنجشک کشف وضبط  کردند و متخلفین دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی در ادامه تاکید کرد: مامورین اجرایی اداره حفاظت محیط زیست آمل درحین گشت زنی در روستای واسکس،منطقه حفاظت شده سیاه بیشه و منطقه تیراندازی ممنوع چلاو-سنگچال ۶ قبضه سلاح شکاری که یکی از سلاح ها قاچاق بود را به همراه ۲ مرغابی کشف و ضبط نمودند.

مسلم آهنگری در پایان گفت: مامورین اجرایی پناهگاه حیات وحش دشت ناز یک قبضه سلاح شکاری دولول قاچاق و مامورین حفاظت محیط زیست نور در منطقه سیاه سنک یک قبضه اسلحه شکاری کشف وضبط کردند و متخلفین  دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

photo_2016-11-03_13-23-17 photo_2016-11-03_13-23-36 photo_2016-11-03_13-23-10 photo_2016-11-03_13-22-43

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.