پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مربی آملی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره بازی جام حذفی برابر سپاهان به خبرنگار مازندرانه گفت;
مستحق برد در مقابل سپاهان بودیم/ داور مازندرانی این دیدار عالی قضاوت کرد
مربی آملی تیم فوتبال پارس جنوبی پس از شکست مقابل سپاهان در جام حذفی در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: چند موقعیت صددرصد گل داشتیم و حقمان برد در برابر سپاهان بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

روز گذشته ورزشگاه تازه تاسیس نقش جهان اصفهان در اولین دیدار، مسابقه فوتبال دو تیم پارس جنوبی جم و سپاهان را در خود جای داد.

این دیدار که از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه با سوت رضا عادل داور مازندرانی آغاز شد، با تک گل فرید کریمی بهزادی در دقیقه ۲۰ به نفع طلایی پوشان اصفهانی پایان یافت.

حسن فلاح مربی آملی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره این دیدار به خبرنگار مازندرانه گفت: بازی خوبی در مقابل تیم لیگ برتری سپاهان انجام دادیم و اگر کمی بازیکنان ما در زدن ضربات نهایی دقت بیشتری داشتند، می توانستیم برنده این دیدار حساس باشیم و به دور بعدی رقابتهای جام حذفی صعود کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: بازیکنان جوان اما با غیرت پارس جنوبی در ابتدای بازی به خاطر نام بزرگ سپاهان و همچنین بازیکنان نام آشنا و با سابقه این تیم کمی با استرس کار کردند، ولی بعد از دریافت گل اول در دقیقه ۲۰ ، به خودشان آمدند و بر بازی سوار شدند.

حسن فلاح تصریح کرد: در نیمه دوم چند موقعیت عالی و سه موقعیت صد در صد گل داشتیم که با بی دقتی در زدن ضربات آخر این توپ ها به گل تبدیل نشد و در پایان نیز با دریافت همان یک گل در عین شایستگی از جام حذفی کنار رفتیم.

مربی مازندرانی تیم پارس جنوبی درباره قضاوت خوب تیم داوری در این بازی نیز عنوان کرد: تیم داوری، به خصوص آقای رضا عادل داور وسط این دیدار قضاوت بسیار خوبی داشتند، که جای تقدیر و تشکر دارد و مطمئن هستم از این داور خوب مازندرانی در آینده بیشتر و بهتر خواهیم شنید.

photo_2016-11-05_12-18-49 photo_2016-11-05_12-18-59 photo_2016-11-05_12-19-04

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.