پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

امیر پوردستان: نیروهای نظامی به وظایف خود عمل می کنند، سیاسیون مراقب وظایف خودشان باشند/درصورت تهدید ایران توسط نیروهای خارجی با قوت و قاطعیت با آن‌ها برخورد خواهیم کرد
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز ما با موضوع جنگ‌های نیابتی مواجه هستیم گفت: پیش‌بینی‌های لازم در خصوص جنگ‌های نیابتی صورت گرفته ضمن اینکه ما از تهدیدات فرامنطقه‌ای که در راس آن آمریکای جهان‌خوار قرار دارد غافل نیستیم و و درصورتی که نیروهای خارجی بخواهند تهدیدی برعلیه جمهوری اسلامی ایران داشته باشند با قوت و قاطعیت با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امیر سرتیپ “احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفت‌وگویی در خصوص بدعهدی آمریکایی‌ها و وظیفه سیاسیون و دستگاه‌های امنیتی انتظامی در این زمینه اظهارداشت: سیاسیون باید وظایف خودشان را انجام بدهند و مراقب باشند، نیروهای نظامی هم وظیفه دارند به کارهایی که براساس قانون تعریف شده است عمل کنند.

وی افزود: وظفیه ما نظامی‌ها این است که کلیه تحرکات مرزی، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای را رصد کنیم و متناسب با تهدیدهایی که وجود دارد ظرفیت‌های لازم دفاعی را در خودمان ایجاد کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز ما با موضوع جنگ‌های نیابتی مواجه هستیم گفت: پیش‌بینی‌های لازم در خصوص جنگ‌های نیابتی صورت گرفته ضمن اینکه ما از تهدیدات فرامنطقه‌ای که در راس آن آمریکای جهان‌خوار قرار دارد غافل نیستیم.

امیر پوردستان با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا با ایران برای ما قطعی شده است عنوان کرد: نمی‌توان به لبخندهای آمریکا دل‌خوش کرد و درصورتی که نیروهای خارجی بخواهند تهدیدی برعلیه جمهوری اسلامی ایران داشته باشند با قوت و قاطعیت با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.

وی با اشاره به فیلم بر‌داری زیردریایی و پهباد ارتش از ناو آمریکایی اظهارداشت: این عملکرد قابلیت‌های ارتش جمهوری اسلامی را نشان می‌دهد که در همه‌ی عرصه از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است و می‌تواند در همه‌ی عرصه‌ها قدرت‌نمایی کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.