پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
دستگیری سارقان به عنف با ۸ فقره سرقت در آمل
جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان آمل از شناسايي و دستگيري دو سارق به عنف با 8 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ابراهیم شجاعی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت به عنف با تهدید چاقو در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام یکسری اقدامات تخصصی فردی به نام “م- ص” را به عنوان مظنون شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند .

شجاعی خاطرنشان کرد: متهم در بازجوئی ها و تحقیقات پلیسی به زورگیری و سرقت از مالباخته با همدستی  فردی به نام  “ر- ش” اعتراف کرد که در اقدامی غافلگیرانه همدست وی نیز دستگیر شد.

سرهنگ شجاعی ادامه داد: متهمان در بازجویی ها به ۸ فقره سرقت به عنف در سطح شهرستان اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

جانشین انتظامی شهرستان آمل در پایان با بیان اینکه رانندگان باید توجه داشته باشند که شب ها و صبح زود از سوار کردن مسافران مشکوک که کرایه بالاتری پیشنهاد می کنند و یا به مقصد های فرعی و دور افتاده پرهیز کنند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.