پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

انتصاب سرپرست جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نوشهر+عکس
با حكم مدير كل بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان مازندران، مهندس مهدي بيژني بعنوان سرپرست بنیاد مسکن شهرستان نوشهر منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جلسه تودیع یزدان کرد مدیر قبلی و معارفه مهدی بیژنی سرپرست جدید بنیاد مسکن شهرستان نوشهر روز شنبه مورخ ۱۰/۱۱/۹۴ ،با حضور مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران ، بخشداران،مسئولین شهرستانی ،معاونین،حراست وسایر همکاران بنیاد مسکن، در ساختمان اداری این اداره در شهرستان نوشهربرگزار گردید .

مراسم با قرائت کلام الله مجید آغاز گردید و در طی آن، هاشمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران طی سخنانی، از عملکرد یزدان کرد مدیر بنیاد مسکن شهرستان نوشهرطی سنوات گذشته تاکنون قدردانی نمود و گفت :‌ بنیاد مسکن شهرستان نوشهر در نحوه ارائه تسهیلات و خدمات به قشر شریف روستائیان ، ازعملکرد خوبی برخوردار بوده و امید است که این مهم در ظلّ تلاش و همّت کلیه پرسنل و سرپرست جدید و با استعانت از تجارب و تعامل جملگی همکاران در جهت ارتقاء اهداف بنیاد مسکن کما فی سابق گام های موثری برداشته شود.

در ادامه مراسم ، هاشمی طی حکمی مهدی بیژنی را به عنوان سرپرست بنیاد مسکن شهرستان نوشهر منصوب و به پاس قدردانی از زحمات یزدان کرد و به رسم یادبود لوح تقدیری را تقدیم وی نمود .

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.