پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

با کسب 7 مدال طلا;
مازندران قهرمان مسابقات شنای بسیج دانشجویی کشور شد+عکس
عصر جمعه تیم شنای بسیج دانشجویی مازندران با کسب 7 مدال طلا، کاپ قهرمانی مسابقات شنای بسیج دانشجویی کشور را بالای سر برد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عصر جمعه تیم شنای بسیج دانشجویی مازندران در سالن ورزشی بدر ساری با کسب ۷ مدال طلا، کاپ قهرمانی مسابقات شنای بسیج دانشجویی کشور را بالای سر برد.

این مسابقات در ساری با اعلام نفرات برتر در بخش های مختلف به کار خود پایان داد که تیم مازندران اول و تیم های شنای استان های خراسان رضوی و  تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

photo_2016-10-29_18-42-08
نتایج کلی این مسابقات در رشته های مختلف به صورت زیر است:
در رشته ۵۰ متر کرال پشت امیرمحمد کاظمی از مازندران اول، مجتبی شهیدی از تهران و حسین جمیلی از فارس به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در ۵۰متر آزاد مهدی محروق از مازندران اول، مهدی عیسی آبادی از قم و فرید خوش خطی از زنجان به ترتیب دوم و سوم شدند.

در ماده ۵۰متر قورباغه نیز آرش قبادی از  مازندران به مقام اول و مصطفی ابراهیمی از تهران و علی خادم الرسول از فارس دوم و سوم به ترتیب دوم و سوم شدند.

در ماده ۵۰ متر پروانه بهشاد علیزاده از مازندران اول و یونس علیزاده از تهران و علی مبینی از قم به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت امیرمحمد کاظمی از مازندران ، مجتبی شهیدی و هومان منصوری بروجی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در ماده ۱۰۰ متر آزاد نیز مهدی محروق از مازندران، محمد حسین ایزدی فر از فارس و فرید خوش خطی از زنجان به ترتیت مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در ۱۰۰متر قورباغه هومان منصوری بروجی از خراسان رضوی ،آرش قبادی از مازندران و علی خادم الرسول از فارس به ترتیب اول تا سوم شدند.

در ۱۰۰ متر پروانه نیز بهشاد علیزاده از مازندران مقام اول و یونس علیزاده از تهران و محمدرضا منصوری از زنجان به مقام های اول و دوم دست یافتند.
گفتنی است در مراسم اختتامیه که امروز در مجتمع ورزشی بدر انجام شد، مدال های نفرات اول تا سوم توزیع شد و کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات به تیم شنای بسیج دانشجویی استان مازندران تعلق گرفت.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.