پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
فرمانده سپاه کربلا مازندران:مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه ها افسران جنگ نرم هستند/رئیس دانشگاه امام حسین(ع): ما باید امامین انقلاب اسلامی را در مواجه با دشمن الگو قرار دهیم
نشست هم افزایی و هم اندیشی بسیج دانشجویی و بسیج اساتید استان مازندران در اردگاه شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار محمد حسین بابایی، فرمانده سپاه کربلا مازندران در نشست هم افزایی و هم اندیشی بسیج دانشجویی و بسیج اساتید استان مازندران که در اردگاه شهید هاشمی نژاد بهشهر با حضور اساتید و روسای دانشگاه ها و مسئولین کانون بسیج اساتید و مسئولین و فعالین بسیج حوزه و پایگاه ها سراسر استان مازندران برگزار شد گفت:مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه ها، افسران جنگ نرم هستند.

photo_2016-10-27_16-47-43

بابایی خاطرنشان ساخت :وظیفه ای که امام برای شما دانشگاهیان در نظرگرفته، پاسداری از اصول نه شرقی و نه غربی، جلوگیری از نفوذ در دانشگاه ها ، پاسخگویی به شبهات و اتحاد بین حوزه و دانشگاه است.

در ادامه این مراسم دکتر محمدرضا حسنی آهنگر، رئیس دانشگاه جامع امام حسین(ع) با اشاره به اینکه باید در راستای تمدن سازی اسلامی حرکت کنیم خاطرنشان ساخت: ما باید در مواجه با دشمن ، امامین انقلاب اسلامی را الگو قرار دهیم.

photo_2016-10-27_16-47-50

وی گفت: ما بسیجیان باید خود را مخاطب صحبت های رهبری بدانیم و باید بر پیاده سازی فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری تلاش کنیم. رئیس دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت:در ادبیات حضرت آقا ، دانشگاهیان و حوزویان بسیار به همدیگر نزدیک می باشند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.