پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کشف اقلام آرایشی بهداشتی و سیگار قاچاق در آمل
اقلام آرايشي، بهداشتي و سيگار قاچاق در دو عملیات جداگانه توسط نیروی انتظامی کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم، فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اعلام این خبر افزود : در اجرای طرح مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور در پی کسب خبری از منابع مخبرین مبنی بر فروش اقلام بهداشتی و آرایشی غیرمجاز و قاچاق در یکی از واحدهای صنفی در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد:مأموران پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با هماهنگی قضایی به اتفاق نماینده شبکه بهداشت و درمان به محل مورد نظر عزیمت و زنی به نام “م – م” را به اتهام توزیع اقلام آرایشی و بهداشتی قاچاق دستگیر کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از محل فعالیت این زن موفق شدند، یک هزار و ۶۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی غیرمجاز و قاچاق را کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ادامه داد: در همین ارتباط ماموران انتظامی این فرماندهی حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی پژو به رانندگی فردی به نام “م – ح” مشکوک و پس از توقیف خودرو در بازرسی از آن موفق به کشف پنج هزار نخ سیگار قاچاق شدند.

متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم از عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز خبر داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده عرضه کالای قاچاق مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.