پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده بسیج دانش آموزی آمل در گفتگو با مازندرانه مطرح کرد;
اعزام ۲۴۰ دانش آموز آملی به مناطق عملیاتی جنوب در قالب اردوهای راهیان نور
فرمانده بسیج دانش آموزی حوزه باقرالعلوم (ع) شهرستان آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: اردوی راهیان نور سال 95 با همکاری سپاه ناحیه آمل، اداره آموزش و پرورش و مدارس این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سروان محمد قربان نژاد در ادامه گفت: دور اول اردوهای راهیان نور حوزه بسیج دانش آموزی آمل در ۱۷ آبان ۹۵ با ۶ دستگاه اتوبوس که شامل ۲۴۰ دانش آموز آملی از مدارس اجبارکلا، امین، حاج حسن رنجبر، شاهد، میرحیدرآملی و امام علی(ع) است، به مقصد جنوب کشور اعزام می شود.

وی تصریح کرد: دوردوم این اردوها نیز با مشارکت ۱۰ مدرسه دیگر شهرستان آمل در زمستان۹۵ اجرا خواهد شد .

مسئول بسیج دانش آموزی آمل در ادامه مطرح کرد: در سال های گذشته ادارات سطح شهرستان همکاری مناسبی با ما برای برگزاری اردوهای راهیان نور نداشتند، به این منظور برای برگزاری برنامه ی امسال جلسه ای با آموزش و پرورش و سپاه ناحیه آمل گذاشتیم و با مشارکت این دو سازمان اردو را برگزار می کنیم.

وی درباره استقبال دانش آموزان از این برنامه اظهار کرد: استقبال دانش آموزان آملی از این برنامه  بسیار خوب بود و در همان روز های اول ثبت نام ظرفیت اتوبوس ها تکمیل شد و اکثر دانش آموزان رضایت نامه و هزینه اردو راهیان را نیز به ما تحویل داده اند.

سروان محمد قربان نژاد اذعان داشت: امسال برای اولین بار در آمل  برای هر اتوبوس یک راوی و یک روحانی در نظر گرفته شده است، و به همراه هرکاروان مدیر یا معاون آن مدرسه هم حضور خواهد داشت.

وی در رابطه با اجرای برنامه های فرهنگی در اردوی راهیان نور امسال گفت: بسته های فرهنگی مناسبی در راستای احیای فرهنگ و راه شهدا  برای این کاروان ها تدارک دیده ایم که در حین سفر بین دانش آموزان پخش می شود.

مسئول بسیج دانش آموزی حوزه باقرالعلوم (ع) شهرستان آمل در پایان بیان کرد: از حرکت این کاروان ها و حضور دانش آموزان آملی در مناطق عملیاتی جنوب کشور مستندی ساخته خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.