پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
کشف ۹۳ کیلوگرم تریاک از باند موادمخدر در آمل
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از شناسايي و دستگيري اعضاي باند تهيه و توزيع موادمخدر و کشف93کيلوگرم ترياک در عمليات مشترک پليس مبارزه با موادمخدر فرماندهي انتظامي استان و شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم با اعلام این خبر، افزود: در راستای طرح برخورد با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر، در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باندی در امر قاچاق موادمخدر، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دریافتند، اعضای این باند با استفاده از یک دستگاه کامیون موادمخدر را از استان های همجوار به داخل شهرستان قاچاق می کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: با دریافت این اطلاعات و شناسایی کامیون مورد نظر، با هماهنگی قضائی  ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با همکاری ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در عملیایت مشترک و هماهنگی ، این خودرو را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی این خودرو ۹۳ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.

سرهنگ گنجیان، خاطر نشان کرد: در این ارتباط دو متهم به موادمخدر از اعضای این باند به نام های”مجید- ح” و ” فرشید-ح” دستگیر شدند و یکی دیگر از متهمان شناسایی که تلاش برای دستگیری وی همچنان ادامه دارد.

وی افزود: متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان خاطر نشان کرد: پلیس شهرستان آمل با هدف کاهش ناامنی در جامعه، ارتقاء امنیت اجتماعی، مبارزه با عاملان عمده و نیز خرده فروش مواد مخدر و نیز همسوی آن دستگیری معتادان ولگرد را مصمم تر از گذشته در دستور کار خود قرار داده و در این راه همکاری مردم با تماس ۱۱۰ بهترین وسیله برای همکاری با پلیس است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.