پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جانشین بسیج دانشجویی مازندران خبر داد:
برگزاری مسابقات شنای کشوری بسیج دانشجویی در ساری
سید علی صادقی در نشست خبری اصحاب رسانه و مطبوعات استان مازندران از برگزاری مسابقات شنای کشوری بسیج دانشجویی برادران در ساری خبر داد و گفت : این سری از مسابقات در قالب یاد و خاطره شهدای مدافع حرم با محوریت شهید حسین مشتاقی با حضور 12 تیم، پنجم و ششم آبان ماه برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید علی صادقی  در نشست خبری  اصحاب رسانه و مطبوعات استان مازندران از برگزاری مسابقات شنای کشوری بسیج دانشجویی برادران در ساری خبر داد و گفت : این سری از مسابقات در قالب یاد و خاطره شهدای مدافع حرم با محوریت شهید حسین مشتاقی با حضور ۱۲ تیم، پنجم و ششم آبان ماه برگزار می گردد.
وی افزود: این  مسابقات در ۸ رشته برگزار می شود که شرکت کنندگان می توانند در دو ماده ورزشی به رقابت بپردازند.
جانشین بسیج دانشجویی مازندران گفت: استخر مجتمع فرهنگی ورزشی شهدای بدر ساری برای برگزاری این برنامه ورزشی در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه شب قبل از مسابقه مراسم تجلیل شهدای مدافع حرم و غبارروبی مزار شهدای گمنام در پارک موزه دفاع مقدس با حضور تیم های ورزشی برگزار می شود، در مورد علت نامگذاری این رقابت ورزشی به نام شهید مشتاقی گفت: شهید حسین مشتاقی از شهدای مدافع حرم، دانشجوی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد سوادکوه بود و لذا این امر موجب شد تا مسابقات کشوری بسیج دانشجویی را به نام این شهید والامقام مزین کنیم.
صادقی در ادامه گفت: در مراسم افتتاحیه، رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران حضور خواهند داشت.
جانشین بسیج دانشجویی مازندران خاطر نشان کرد: به غیر از برگزاری مسابقات شنا، ۴ عنوان رشته ورزشی در سطح دانشگاه های استان در قالب شنا، تیراندازی، دومیدانی و تنیس روی میز در سطح شهرستانی به همت بسیج دانشجویی و به میزبانی دانشگاه ها در طول سال برگزار خواهد شد. وی با تقدیر از همکاری روسای دانشگاه ها گفت: حمایت از ورزشکاران بسیج دانشجویی جزو برنامه های ما است به طوری که اولین نهادی که در برای تبریک در منزل قهرمانان المپیکی، حسن یزدانی و کمیل قاسمی حضور یافت سازمان بسیج دانشویی کشور و مازندران بود.
وی در پایان گفت: بانک اطلاعاتی از ورزشکاران بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران را در دستور کار قرار داده ایم که در حال انجام می باشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.