پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده بسیج دانش آموزی آمل خبر داد;
یادمان ۱۱۳ شهید دانش آموز در آمل ساخته می شود+ تصاویر
سروان محمد قربان نژاد در گفتگو با مازندرانه بیان کرد: یادمان 113 شهید دانش آموز به همت بسیج دانش آموزی حوزه باقرالعلوم (ع) آمل در مدرسه شاهد این شهرستان در حال ساخت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سروان محمد قربان نژاد در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: ساخت یادمان ۱۱۳ شهید دانش آموز در دبستان پسرانه شاهد آمل در حال اتمام است.

وی گفت: طراحی این یادمان با کمک چند تن از مهندسین بسیجی انجام شده که در آن نماد ۱۱۳ شهید دانش آموز، قلم و محراب مسجد در آن به کار رفته است.

محمد قربان نژاد ادامه داد:  یاد شهدا در مدارس کم رنگ شده است و هدف از ساخت این یادمان زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی شهدای دانش آموز است.

فرمانده بسیج دانش آموزی حوزه باقرالعلوم (ع) شهرستان آمل، بیان کرد:ساخت یادمان در دبستان شاهد پسران آمل مقدمه ای خواهد بود برای ساخت یادمان هایی در دیگر مدارس شهر آمل تا در هر مدرسه ای به نام یک شهید تندیسی ساخته شود.

وی افزود: تا به حال حدود ۸۰ میلیون ریال ساخت یادمان ۱۱۳ شهید دانش آموز هزینه داشت که با همکاری چند تن از مسئولین شهری و مدارس آمل این مبلغ فراهم شده است.

سروان قربان نژاد ادامه داد: اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل از این طرح استقبال کرده و امیدوارم حمایت خود را ادامه دهد تا این طرح فرهنگی در همه ی مدارس به نحو احسنت انجام شود.

فرمانده بسیج دانش آموزی آمل در پایان گفت: مردم شهر، اعم از جوشکار، بنا، کارگر و غیره همه با ما همکاری خوبی داشتند و بصورت جهادی وارد عمل شدند و بدون دریافت مزد در کار ساخت یادمان با ما همکاری کردند.

 

_mg_3345 _mg_3348 _mg_3349 _mg_3352 _mg_3356 _mg_3358photo_2016-11-20_13-42-32

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.