پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

گفتگو مازندرانه با نوجوان ملی پوش آملی که چشم اهالی فوتبال را به خود خیره کرد ;
می خواهم در جام جهانی ۲۰۱۷ بدرخشم /به دلیل نبود امکانات در آمل استعدادها نابود می شود
سید الهیار صیاد منش، پدیده آملی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در گفتگو با مازندرانه گفت: امیدوارم در آینده با ارائه بازیهای خوب، تیم های باشگاهی مطرح دنیا را نسبت به جذب خود مجاب کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به مناسبت هفته تربیت بدنی پایگاه خبری مازندرانه با سید الهیار صیادمنش، عضو آملی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور که درمسابقات فوتبال نوجوانان آسیا در کشور هند، با ورود به ترکیب تیم ملی با بازی های شگفت انگیز خود نظر اهالی فوتبال را به خود جلب کرد و در کسب مقام نائب قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران و کسب جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۷ نقشی مضاعف داشته است، گفتگویی گرم و صمیمی انجام داده ایم که در ادامه می خوانیم:
فوتبال یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین رشته های ورزشی دنیا است; ورزشی که جایگاه زیادی را در دل مردم باز کرده و بازی در این ورزش و دیدن افراد شاخص این رشته  ورزشی جزء علایق بسیاری از افراد جامعه است.
سید الهیار صیاد منش متولد ۸ تیر ۱۳۸۰ است که درشهر آمل به دنیا آمد و در زمین های خاکی این شهرستان بازی فوتبال را از همان کودکی آغاز کرد.

img_3862
الهیار صیادمنش از بدو ورودش به فوتبال این گونه می گوید: در مدرسه با تیم فوتبال آرش آشنا شدم و از سال ۱۳۸۷ الی ۱۳۹۳ به مدت ۶ سال عضو تیم باشگاهی آرش آمل بودم  و در ۶ دوره ی رقابت های رده های پایه مازندران شرکت داشتم و با به ثمر رساندن بیشترین گل توانستم آقای گل مسابقات شوم.
عضو تیم ملی فوتبال نوجوانان از نحوه ی دعوت خود به تیم ملی گفت: با رفتن به تیم پدیده ساری در ۲ دوره ی فستیوال ملی فوتبال زیر ۱۱ سال و زیر ۱۲ سال در سالهای ۱۳۹۰و ۱۳۹۱ شرکت کردم ودر لیگ برتر نونهالان و نوجوانان  کشور به رتبه سوم دست یافتیم که به دلیل بازی های خوبی که در لیگ انجام داده بودم به تیم ملی دعوت شدم.
ملی پوش نوجوان آملی با اشاره به اینکه در میان خانواده ورزشی خود که همگی اهل کشتی هستند او تنها فوتبالیست خانواده است، بیان کرد: در خانواده همگی عاشق کشتی هستند و خودشان ورزش کشتی را به صورت حرفه ای دنبال می کنند و من در این میان علاقه ی شدیدی به فوتبال داشتم و پس از دعوت شدنم به تیم ملی پدر، مادر و خانواده ام خیلی خوشحال شدند.

image_1475415907_60308015

img_3819
وی مسابقه با عربستان در این دوره از رقابتها را دشوارترین بازی اعلام کرد و گفت :در این دوره از رقابت ها در برابر تیم های امارات، هند، ویتنام و عربستان به برتری دست یافتیم و در بازی پایانی درعین شایستگی و در ضربات پنالتی مقابل تیم ملی فوتبال عراق مغلوب شدیمو به مقام نائب قهرمانی دست یافتیم  و مجوز حضور در جام جهانی که سال ۲۰۱۷ در کشورهند برگزار می شود را به دست آوردیم.
الهیار صیادمنش از عملکرد خود در این دوره از مسابقات در ترکیب تیم ملی نوجوانان بیان کرد: در این دوره از مسابقات توانستم با زدن ۳ گل و ۴ پاس گل و گرفتن ۱ پنالتی از یاران حریف عملکرد قابل قبولی از خودم ثبت کنم و در بازی با ویتنام با ۲ گلی که به ثمر رساندم به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شدم.

این بازیکن خوش تکنیک و با اخلاق از آرزوهایش به خبرنگار ما اینطور گفت: برنامه کوتاه مدت من درخشش در جام جهانی ۲۰۱۷ است و در بلند مدت در نظر دارم با بازی های خوبی که از خود نشان می دهم تیم های مطرح و صاحب نام دنیا را برای جذب خود مجاب کنم و لباس مقدس تیم ملی بزرگسالان ایران را بر تن کنم و به مملکت خودم خدمت کنم.

img_3866
الهیار از مشکلات متعدد ورزش فوتبال در آمل گلایه کرد و گفت : برای تمرینات به دلیل نداشتن زمین مناسب  به ساری می روم و این موضوع برای من بسیار سخت است و غیر از من باعث از بین رفتن استعداد های این شهر می شود.

صیادمنش درباره الگوی فوتبالی خود گفت:بازیکنان بزرگی در دنیای فوتبال هستند که بسیار محبوب هستند و من در میان این بازیکنان سبک بازی سوارز را بسیار قبول دارم و وی را به عنوان الگوی فوتبالی خود قرار دادم.

بازیکن ملی پوش آملی تیم فوتبال نوجوانان ایران درباره مراسم استقبال خود با گلایه شدید نسبت به مسئولان و تشکر از مردم گفت:هیچ مسئول، نهاد و سازمانی از آمل برای استقبال از من بعد بازیهای آسیایی نیامد و فقط از طرف مدرسه یک بنر برایم نصب شد که این موضوع خیلی برایم ناراحت کننده بود ولی از مردم  بخاطر تمام حمایت ها و محبت هایی که نسبت به بنده داشتند نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

الهیار صیادمنش در پایان  بیان کرد: از باشگاه آرش آمل و پدیده ساری و تمامی مربیان خوبی که داشتم تشکر و قدردانی می کنم به ویژه از آقایان علی فاضلی ،علی بهمنی ،برزگر ،شفاعی ،مظفری و تمامی عزیزانی که اسمشان در خاطرم نیست در حال حاضر  که در موفقیت ام دخیل بودند.

در پایان نیز از سایت مازندرانه که این امکان را برای من فراهم کرد تا بتوانم حرفهایم را بیان کنم و حامی ورزشکاران است ممنونم .

img_3807  img_3853   img_3877 img_3880 img_3882 img_3886

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.