پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مربی آملی تیم فوتبال پارس جنوبی در شبکه ورزش بیان کرد;
خوشبین به برد مقابل یمن هستیم
حسن فلاح مربی و کارشناس فوتبال پایه در بخش 30 دقیقه استودیو ورزش در شبکه ورزش حضور یافت و پیرامون بازی های تیم ملی جوانان در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا به بحث و گفتگو پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسن فلاح مربی و کارشناس فوتبال پایه در بخش ۳۰ دقیقه استودیو ورزش در شبکه ورزش حضور یافت و پیرامون بازی های تیم ملی جوانان در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا به بحث و گفتگو پرداخت.

2895-png

تیم ملی جوانان که در گام نخست مقابل تیم فوتبال قطر و ژاپن به نتیجه تساوی رسید در یک بازی سرنوشت ساز امروز در راه صعود به جام جهانی مقابل تیم یمن قرار می گیرد.

مربی تیم پارس جنوبی جم در تحلیل عملکر تیم فوتبال جوانان ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در شبکه ورزش گفت: خوشبین هستم که می توانیم تیم یمن را شکست داده و به دور بعد راه یابیم.

حسن فلاح در ادامه بیان کرد: تیم ملی بعد از باخت مقابل ایتالیا در سال ۹۳ با وجود مربیان و بازیکنان خوب مایوس نشدند و پس از آن تا امسال ۷ بازی انجام دادند که فقط در مقابل مکزیک بازی را واگذار کردند و ۶ مسابقه دیگر را با برتری پشت سر گذاشتند .

photo_2016-08-27_09-05-20

وی در ادامه عنوان کرد: تیم با انجام این ۷ بازی آب دیده شد و روند رو به جلو و پیشرفت خوبی داشت که باید گفت می توانستیم بازی های تدارکاتی بهتری داشته باشیم که در ادامه بتوانیم نتیجه ی بهتری را بگیریم .

فلاح در ادامه گفت: با تفکرات خوب آقای پیروانی و چیدمان خوب نفرات وی در زمین ما خوشبین به برد مقابل یمن هستیم و امیدواریم این اتفاق خوب برای تیم ملی فوتبال جوانان ایران رخ دهد و به عنوان تیم دوم صعود کنیم و دل مردم ایران شاد شود.

لینک دانلود صحبت های حسن فلاح در شبکه ورزش

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    بسیارعالی ممنون

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.