پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرماندار آمل در دیدار با کارکنان انتظامی گفت;
نام نیروی انتظامی دروازه امنیت آرامش و پناهگاه مردم است
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل، احمد منفرد ضمن تبريک هفته ناجا بیان کرد: وقتی اسم نیروی انتظامی مطرح می شود ، همواره دروازه امنیت و آرامش را با خود دارد و پناهگاه مردم است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد منفرد معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل در مراسم دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان آمل که با حضور روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و معاونین و روسای پلیس های تخصصی و روسای کوپ انجام شد ، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از زحمات پلیس در خصوص برقراری نظم و امنیت و ایجاد تعامل مطلوب با دستگاه ها تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه وی با بیان اینکه همراه نام نیروی انتظامی دروازه امنیت و آرامش میآید  گفت: در زمان رژیم سلطه مردم از نیرو های انتظامی زمان هراس داشتند اما بعد انقلاب باطی یک پروسه خاص و درازمدت و ایجاد تعامل متناسب بین مردم و پلیس مردم پلیس را دروازه امنیت و مامن خود میدانند .

معاون استاندار افزود : امنیت نیاز ساعت و لحظه و زمان معدود و محدود نیست بلکه امنیت در همه ایام و زمان ها مورد نیاز است و به تعبیر مقام معظم رهبری امنیت مثل اکسیژن مورد نیاز است لذا همه ایام را میتوان روز نیروی انتظامی نامید و اینکه یک هفته به این نام نامگذاری شد ایجاد یک فرصت است برای قدر شناسی از زحمات این ایثارگران و تلاشگران عرصه امنیت که به ما یاد آوری شود ما در امنیت هستیم و این امنیت را مدیون چه کسانی هستیم.

منفرد در پایان افزود: امروزه بهترین نظم نظام اداری و امنیتی را میتوان در نیروی انتظامی دید و این رویه پس از اجرای پروژه زیبای مکنا که با تدابیر فرمانده معظم کل قوا صورت گرفته بیشتر تبلور پیدا کرده است .

گفتنی است در این دیدار سرهنگ گنجیان مقدم گزارشی از اقدامات یکساله کارکنان انتظامی شهرستان آمل را به فرماندار آمل ارائه نمود .

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.