پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

وحشت دشمنان از نام ایران و سپاه
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: نام ایران، سپاه و بسیج لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار علی‌ اکبرنژاد ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای انتظامی این شهرستان با تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: کسانی که به خدا و رسول خدا ایمان دارند و بر ایمان خود هیچ تردیدی راه نمی‌دهند جهادگران واقعی بوده و با جان و مال خود جهاد می‌کنند.

وی افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و ارتش همه به‌هم متصل بوده و فردی نمی‌تواند موجب انفصال آنها شود.

فرمانده اسبق لشکر ۲۵ کربلا با بیان اینکه مسلمانان و جهادگران در راه خود تردید نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: آنها با فکر و یقین در مسیر خود حرکت می‌کنند.

وی با تصریح بر اینکه نیروی انتظامی با تمام شئونات جامعه سر و کار دارد، یادآور شد: انقلاب اسلامی از ابتدا تا امروز در مقابل دشمنان زورگو و سلطه‌گر با تمام قدرت ایستاده است.

اکبرنژاد متذکر شد: نام ایران، سپاه و بسیج لرزه بر اندام دشمنان می‌اندازد و نیروی انتظامی امروز افتخارش حراست و حفاظت از خون شهدا است.

فرمانده اسبق لشکر ۲۵ کربلا با اشاره به هشت سال جنگ تحمیلی جمهوری اسلامی ایران با عراق گفت: در این سال‌ها با قدرت از کشور دفاع شد و تمام معادلات مستکبران دنیا تغییر یافت و آنها متوجه شدند که با چه کشوری روبه‌رو هستند.

وی با اشاره به وضعیت کشورهای همسایه ادامه داد: سوریه منطقه‌ای آرام بود اما حضور غربی‌ها موجب کشته شدن بیش از صدها هزار نفر و آواره شدن هفت میلیون نفر شدند و آن را به یک منطقه کامل جنگ‌زده تبدیل کردند.

اکبرنژاد با بیان اینکه امروزه مردم به واسطه نیروهای مدافع، آسایش و آرامش را احساس می‌کنند متذکر شد: آن روزی که دشمن فشار آورد نظام ما را نابود کند فرزندان این کشور با تمام کمبودها و با کمترین تجهیزات مقابل استکبار ایستادند.

وی قدرت حقیقی را قدرت ایمان انسان دانست و گفت: آخرین کلام شهدا سلام به حسین بن علی(ع) و پیامبر(ص) بود و امروز ایمان، معرفت و عشق رزمندگان به حسین(ع) مانند دوران دفاع مقدس است.

فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم روزی در کنار شهید بهمن فاتحی بودم، او یک پاسدار ساده، شجاع و دانشگاه معرفت‌شناسی و عشق به اهل بیت بود که بر اساس برکت خون پاک شهدا امروز با اقتدار در جهان حضور داریم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.