پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مربی آملی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در گفتگو با مازندرانه مطرح کرد;
تیم پارس جنوبی جم از هر لحاظ آماده برای حضور در لیگ برتر می باشد/ هفته آینده در دیداری تدارکاتی به مصاف پرسپولیس می رویم
مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: مهدی تارتار سرمربی با دانش تیم قصد دارد با انجام بازی های تدارکاتی مقابل تیم های بزرگ کشور، اعتماد به نفس را در بچه های تیم پارس جنوبی بپروراند و شخصیت تیمی را بالا ببرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسن فلاح مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در گفتگو با خبرنگار مازندرانه در خصوص شرایط این تیم بیان کرد: به صورت کلی از عملکرد تیم با توجه به اینکه سال اول حضورش در لیگ یک فوتبال کشور را می گذراند کاملا راضی هستیم.

photo_2016-10-06_14-18-28

وی در ادامه درباره جایگاه تیم پارس جنوبی در جدول لیگ یک فوتبال کشور گفت: با توجه به بازیکنان جوان و بی نام و نشانی که در اختیار داریم از ۸ بازی توانستیم  ۱۳ امتیاز کسب کنیم و تا این جای کار در رتبه هفتم جدول رقابتها قرار داریم و در جام حذفی نیز به یک شانزدهم نهایی رسیدیم.

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره بازی بعدی این تیم و بازی تدارکاتی با پرسپولیس افزود: روز جمعه در هفته ۹ رقابتهای لیگ دسته یک فوتبال کشور با تیم مس در کرمان بازی خواهیم کرد و پس از آن روز شنبه به مصاف تیم پرسپولیس در زمین تمرینی این تیم خواهیم رفت.

فلاح درباره علت بازی با پرسپولیس گفت: مهدی تارتار سرمربی با دانش تیم قصد دارد تا با انجام بازی های تدارکاتی مقابل تیم های بزرگ کشور، اعتماد به نفس را در بچه های تیم پارس جنوبی بپروراند وشخصیت تیمی رابالا ببرد.

حسن فلاح در پایان و در پاسخ به سوال خبرنگار مازندرانه درباره شانس صعود تیم پارس جنوبی به لیگ برتر گفت: با توجه به حمایت خوب مدیر عامل تیم آقای رضاییان و تلاش کادر فنی و همدلی بازیکنان، تیم از هر لحاظ آماده برای حضور در لیگ برتر می باشد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    بسیارعالی

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.