پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
بیمارستانی که به بهشت سارقان تبدیل شد / سرقت های زنجیره ای روبه روی بیمارستان امام علی(ع) آمل
در طول چند هفته اخیر روبروی بیمارستان امام علی(ع) آمل سرقت های متعددی انجام شد که به دلیل نبود دوربین های مدار بسته و عدم نظارت های کافی سارقان شناسایی نشده و همچنان در این منطقه جولان می دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در طول چند هفته اخیر روبروی بیمارستان امام علی(ع) سرقت های متعددی صورت گرفته است که متاسفانه به دلیل نبود دوربین های مدار بسته و عدم نظارت های کافی سارقان شناسایی نشده و همچنان در این منطقه جولان می دهند.

به گفته یکی از این مال باختگان  که برای عیادت خواهر زاده اش به بیمارستان امام علی(ع) رفته بود بر اساس اعتماد و امنیتی که به  بیمارستان داشت، رو به روی درب اصلی بیمارستان خودروی خود را پارک کرد، اما پس از بازگشت با شکستگی مغزی درب اتومبیل و سرقت گوشی، طلای همسرش و مدارک خود مواجه شد.

گفتنی است صبح همان روز لپ تاب و طلای شخص بیماری که برای درمان به اورژانس بیمارستان مراجعه کرده بود را نیز از خودروی وی به سرقت بردند و با وجود این موضوع هیچ اقدامی صورت نگرفت تا سارقان به راحتی بعداظهر همان روز دست به سرقتی دوباره در همان محل بزنند.

نبود پارکبان در چند هفته اخیر و همچنین نداشتن دوربین مدار بسته در اطراف بیمارستان را می توان از علل اصلی این سرقت های زنجیره ای در منطقه عنوان کرد و گفت که چرا بیمارستان امام علی (ع ) و دیگر سازمان های نظارتی و امنیتی شهرستان آمل دست به اقدامی اساسی در این خصوص نمی زنند؟

بیمارستان امام علی (ع) با مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار متر مربع در تیر ماه  ۱۳۸۰ با تعداد۱۳۷ تخت خواب آغاز به کار کرده و این بیمارستان دارای بخش های مختلفی از جمله جراحی ،مراقبت های ویژه، اورژانس، کنترل عفونت ،فنی ومهندسی ودیالیزو بستری است و با انجام حدود۴۰۰ زایمان در ماه  از بزرگترین مراکز زنان و زایمان در غرب استان مازندران می باشد و از شهرهای اطراف،  بیماران زیادی به این بیمارستان مراجعه می کنند و تقریبا ۵۰ هزار نفر مراجعه کننده در ماه دارد که در اینجا سوالی ذهن مخاطبان را درگیر می کند که چرا بیمارستان تا به حال برای امنیت این بیماران و خانواده هایشان با وجود سرقت های متعدد اقدام به نصب دوربین های مدار بسته نکرده است و تا کی بیماران به خاطر اعتمادی که به بیمارستان می کنند باید ضرر کنند؟!

سوال دیگری که در اینجا مطرح می شود، علت برداشتن پارکبان از آن منطقه است چرا که با وجود پارکبان سرقتی در روبه روی بیمارستان امام علی گزارش نشده بود و مراجعه کنندگان به بیمارستان از امنیت برخوردار بودند. به همین منظور از مسئولان مربوطه انتظار می رود فکری برای حل این موضوع مهم انجام دهند و با گذاشتن پارکبان و نصب دوربین های مدار بسته امنیت را به این منطقه برگردانند.

امید می رود که نیروی انتظامی حضور و نظارت بیشتری در این منطقه داشته باشد و مدیریت بیمارستان امام علی همانطور که به امنیت جانی بیماران توجه می کند به امنیت مالی شان نیز توجه داشته باشد .

لازم به ذکر است ماموران زحمت کش نیروی انتظامی با جدیت کامل در تلاش هستند تا سارقان را شناسایی و دستگیر کنند تا مالباختگان به حق خود برسند .

پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه بر حسب وظیفه به تمامی مردم عزیز توصیه می کند از گذاشتن وسایل با ارزش در داخل خودروی خود اکیدا خودداری کرده و تمامی وسایل قیمتی را با خود به همرا داشته باشند و از قفل بودن درب خودروی خود مطمئن شوند تا مورد سرقت سارقان قرار نگیرد.

خبر از:  نرگس فیروزی مقدم

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.