پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

هیچ خبرنگاری با شکایت اعضای شورا به زندان نرفته است
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعدادی از اعضای شورا از افرادی که دروغ منتشر کرده‌اند شکایت کرده است ولی به واسطه این شکایت هیچ خبرنگاری به زندان نرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محسن پیرهادی در دویست و نود و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، در پاسخ به اظهارات برخی از اعضای شورای شهر مبنی بر پس گرفتن شکایت از خبرنگاران، اظهار داشت: تعدادی از اعضا از متخلفین شکایت کرده‌اند و این شکایت را دنبال می‌کنند، ولی هیچ خبرنگاری به واسطه شکایت چند تن از اعضای شورای شهر به زندان نرفته‌ است.

وی افزود: وقتی که اتهام و تهمتی را در جامعه به فردی می‌بندند باید چه کرد؟ باید به دستگاه رفت و حق خود را گرفت و اعلام کند که آنچه به طرف بسته‌اند حرف دروغ بوده است.

پیرهادی گفت: وقتی که با انتشار خبری در فضای مجازی حیثیت افراد را می‌برند، لذا باید قوه قضائیه این موضوع را مورد پیگیری قرار دهد.

پیرهادی یادآور شد: ۲۰ درصد افراد براساس بررسی‌های صورت‌گرفته یکبار به یک مجموعه خبری مراجعه می‌کنند، اگر در آن یک بار چنین خبری را درباره یک مسئول ببینند و دیگر برای تکذیب آن به آن مرجع خبری مراجعه نکنند چه اتفاقی می‌افتد؟ چگونه باید این حق را مطالبه کرد؟

وی گفت: آزادی برای انسان و رسانه در چارچوب قانون است و رسانه‌ها نباید هر چیزی را بگویند.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: حتی با ادله عنوان شده، معذرت‌خواهی نکردند و توضیحات اعضای شورا را نیز منتشر نکردند و ما از حق شهروندی خود مبنی بر اعاده حیثیت می‌توانیم استفاده کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.