پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دولت در برخورد با ۴۰۰ مدیر نجومی نباید تعلل کند/ لزوم ورود قوه قضائیه به مسئله
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه دولت در برخورد با 400 مدیر نجومی نباید تعلل کند، گفت: قوه قضائیه باید به این موضوع که مطالبه مردم و رهبری است ورود و با آن برخورد کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به گزارش رئیس دیوان محاسبات درباره تخلف ۴۰۰ مدیر نجومی اظهار داشت: باتوجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و باتوجه به اقتضای عقل و شرع باید هرچه زودتر جلوی مفاسد اقتصادی گرفته شود و رویکرد نظام ایجاب می‌کند که هرچه زودتر در این زمینه اقدام صورت گیرد.

آیت‌الله شبستری ادامه داد: برخی مسئولان می‌گویند که ما می‌خواهیم به تدریج به این مسئله رسیدگی کنیم که این درست نیست چرا که برخورد با مدیران نجومی وظیفه خود دولت هم است و باید زودتر در این زمینه اقدام کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: همه پول‌‌هایی که به ناحق از بیت‌المال برداشته شده باید بازگردانده شود و مدیران نجومی نیز باید از خدمت منفصل و مجازات شوند.

وی با بیان اینکه اگر این اقدامات در قبال مدیران نجومی انجام نشود و متخلفان مجازات نشوند دستور رهبری اجرا نشده است، یادآور شد: لازم است که حتما قوه قضائیه به موضوع مدیران نجومی ورود کند.

آیت‌الله مجتهد شبستری در پایان اظهار داشت: همانطور که دیوان محاسبات به موضوع چهارصد مدیر نجومی اشاره داشت قوه قضائیه نیز باید به این مسئله ورود و به آن رسیدگی کند چرا که برخورد با مدیران نجومی مطالبه رهبری و مردم است و تأخیر در برخورد با آن جایز نیست.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.