پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
کشف ۷ کیلوگرم مواد مخدر در آمل
فرمانده انتظامي شهرستان آمل از کشف 7 کيلو گرم مواد مخدر در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل در مصاحبه با خبرنگار مازندرانه گفت: اجرای طرح برخورد با عوامل قاچاق و توزیع مواد مخدر با اخذ مجوز قضائی با انجام کار اطلاعاتی و مراقبت کنترل محور مواصلاتی هراز شهرستان در دستور کار قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود : با اجرای این طرح که توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان  و تعامل با پلیس مبارزه با موادمخدر استان انجام شد  ماموران  ضمن کنترل محور و بازدید خودروهای مشکوک ، طی بازدید از یک دستگاه خودرو ام وی ام به رانندگی “علی اکبر – ک ” و ” مژگان – ک ”  موفق به کشف ۷ کیلو مواد مخدر که بطرز ماهرانه ای در خودرو جاساز بوده شدند .

سرهنگ گنجیان خاطر نشان کرد : در این راستا عاملان افیونی تهیه وتوزیع  مواد مخدر دستگیر و خودرو توقیف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان خاطر نشان کرد : پلیس شهرستان آمل با هدف کاهش ناامنی در جامعه ، ارتقاء امنیت اجتماعی ، درمان و بازپروری معتادان ولگرد و بی خانمان طرح جمع آوری معتادان ولگرد و بی خانمان را از ابتدای سال به اجرا درآورده و این طرح مصمم تر از گذشته و با اراده ای خلل ناپذیر تا پاکسازی کامل مناطق آلوده ادامه خواهد داشت .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.