پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به مناسبت هفته ناجا؛
از خانواده کارکنان انتظامی آمل تجلیل شد
به مناسبت فرا رسيدن هفته ناجا از کارکنان انتظامي شهرستان آمل تجليل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی طی مراسمی با دعوت از خانواده معظم شهدا، بازنشستگان و خانواده کارکنان انتظامی شهرستان در تالار اریکه آریائی آمل تجلیل به عمل آمد.

 در این مراسم سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم  فرمانده انتظامی شهرستان ضمن عرض تبریک هفته ناجا و بیان مطالبی در نکوداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نیروی انتظامی از بازوان قوی انقلاب در حراست و پاسداری از ارزشهای انقلابی و اسلامی است و تقدیر و تجلیل از تلاش و مساعی آنان آسمانی است نه زمینی ، چراکه خریدار همت آنان و ایثار آنان خداست .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در ادامه با مدنظر قرار دادن خانواده معظم شهدا و کارکنان انتظامی عنوان کرد: در حقیقت مجاهد فی سبیل الله خانواده های کارکنان هستند که از بسیار از لذائذ و خوشی ها در جهت امنیت و خدمت به شهروندان چشم پوشیده اند و این مهمترین وسیله تقرب شما به خداست که رضایت خدا در رضایت مردم است که فرزندان شما در این راه گام بر میدارند .

 گفتنی است، ادامه این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام امینی رئیس عقیدتی سیاسی شهرستان آمل و سرگرد هاشمی رئیس حفاظت اطلاعات شهرستان آمل و با هنر نمایی هنرمندان عرصه تئاتر و موسیقی با اجرای نمایش های متعدد دنبال شد.

لازم به ذکر است، در خاتمه این مراسم از کلیه خانواده های کارکنان انتظامی شهرستان و تعدادی از فرزندان کارکنان که در عرصه های ورزشی بین المللی و علمی درخشش داشتند با اهداء لوح و جوائز نقدی تقدیر به عمل آمد.

 cccccccccccccccccccc ccccccccccccccccc ccccccc cccccc unnaccmed unnamed unncccamed yhtujy zxsdgh sdsafdg sdfdrfer sdf ryty rrrrrr dhhghgj fddsgg ffdfdffsg hjjjjj

dfsdsgfd

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.