پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شرور معروف مازندران دستگیر شد+ عکس
فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری« محمود – ط» شرور معروف مازندران توسط مأموران پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان بابل در بامداد روز جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار مسعود جعفری نسب فرمانده انتظامی استان مازندران با اعلام این خبر گفت: در پی انتشار تصاویر و کلیپ هایی از قدرت نمایی و رجز خوانی عده ای شرور در شبکه های اجتماعی که موجب تشویش اذهان عمومی و ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: از آنجایی که تصاویر پخش شده در فضای مجازی مربوط به چند ماه گذشته بوده، تمامی افرادی که اقدام به این اعمال مجرمانه کرده بودند، دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار جعفری نسب گفت: با انتشار این کلیپ که در آن شرور معروف به نام «محمود – ط » خود را شاه مازندران معرفی کرده و با قدرت نمایی به ضرب و جرح یکی دیگر از اراذل و اوباش و مخالفان خود که نوعی اقدام درون گروهی بوده ، ۶ نفر از عوامل انتشار این تصاویر شناسایی که در عملیاتی ضربتی پنج نفر دستگیر و متهم اصلی متواری شد.

وی در ادامه تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان بابل با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی ، نهایتاً متهم و همدست وی را به نام « هانی – ح» که در یکی از روستاهای حومه این شهرستان مخفی شده بودند، در عملیات ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران خاطر نشان کرد: متهم که دارای ۱۵ فقره سابقه کیفری و شرارت است به انتشار کلیپ درگیری خود با یکی از اشرار معروف به نام «مهران – الف» و سایر همدستان وی با هدف رجز خوانی و مقابله با نامبرده اعتراف کرد که پس از این اقدام به استان های تهران و البرز متواری شد.

وی اعلام کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و سپس روانه زندان شدند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.