پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

قتل مرد جوان در بازی مرگ بر سر دوغ سمّی
مردی که به اتهام قتل مردی ۲۵ ساله و سوزاندن پیکرش دستگیر شده بود بعد از ۵ ماه ماجرای قتل را جور دیگری تعریف کرد و این بار داستان خوردن دوغ سمّی را تعریف کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

یکی از افرادی که ۵ماه پیش به اتهام قتل مردی ۲۵ ساله و آتش زدن پیکر وی توسط پلیس آگاهی بازداشت شده بود امروز قتل این مرد را گردن گرفت ولی از پذیرفتن اتهام سوزاندن وی سرباز زد.

بر اساس اطلاعات دریافتی، این فرد که روز گذشته مقابل قاضی سجاد منافی آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی قتل وی را گردن گرفته است و ادعا کرده است من با مقتول اختلاف داشتم و شب حادثه برای صرف شام نزد وی رفته بودم هنگام شام متوجه شدم که وی قرصی را به داخل یکی از ظرف‌های یکنفره دوغ می‌ریزد، بنابراین به طوریکه وی متوجه نشود ظرف دوغ مورد نظر را جابجا کردم و هر دو دوغ را مصرف کردیم.

وی ادامه داد پس از صرف شام، برای اینکه باید آگهی تبلیغاتی نصب می‌کردم به بیرون از کارگاه رفتم و لباس پوشیدم اما هنگام بازگشت به مغازه متوجه شدم که وی دیگر نفس نمی‌کشد و جان خود را از دست داده است.

۲۳ و چهل دقیقه روز یکشنبه ۱۵ شهریورماه ماموران آتش نشانی ایستگاه ۱۰۷ که برای اطفای حریق به بازار ارامنه اعزام شده بودند پس از خاموش کردن آتش ضایعات واحدهای صنفی، جسد نیمه سوخته مردی را پیدا کردند که کنار یک سطل زباله افتاده بود که با کشف این جسد بلافاصله ماموران با کلانتری ۱۱۳ بازار تماس گرفته ومراتب را گزارش کردند.

پس از ارائه کشف این جسد به منافی آذر بازپرس کشیک قتل تیمی از عوامل تشخیص هویت، اکیپ حفظ صحنه جرم ،پزشکی قانونی و ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای بررسی وارد صحنه شدند.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که مقتول مردی ۲۵ ساله و شاغل در یکی از کارگاه‌های تولیدی بازار ارامنه بوده است و یک ساعت قبل از کشف بر اثر اصابت چاقو به پهلویش به قتل رسیده است.

در همان آغازین ساعات وقوع قتل ماموران آگاهی ۷ نفر را در این زمینه بازداشت کردند که در این میان یکی از آن‌ها مدعی شد با مقتول شام خورده و بعد از آن هم با او خداحافظی کرده است و مابقی هرکدام در اظهاراتی ادعا کردند که اطلاعی از سرنوشت حسن ندارند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.