پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کسب ۵ مدال توسط کشتی‌گیران مازندرانی در تورنمنت فرانسه
دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: پنج‌ کشتی‌گیر مازندران در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد فرانسه موفق به کسب مدال طلا، نقره و برنز شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

غلام‌رضا نوری‌زاده امروز در گفت‌وگویی در شهرستان ساری با اشاره به درخشش کشتی‌گیران مازندرانی در این تورنمنت اظهار کرد: تورنمنت کشتی آزاد فرانسه که با حضور کشورهای مختلف دنیا در پاریس برگزار شد، پنج کشتی‌گیر مازندرانی موفق به کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

 وی افزود: رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم با برتری مقابل تمامی حریفان در فینال نیز با اقتدار کشتی‌گیر اسپانیایی را شکست داد و موفق به کسب مدال ارزشمند طلا شد.

دبیر هیئت کشتی مازندران بیان کرد: سیداحمد محمدی در وزن ۷۰ کیلوگرم به برتری مقابل حریفانی از فنلاند، مجارستان، بلاروس رسید و در فینال موفق شد با اقتدار کشتی‌گیر گرجستانی را شکست دهد و مدال طلای این وزن را به دست آورد.

نوری‌زاده اظهار کرد: کمیل قاسمی دیگر کشتی‌گیر مازندرانی وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز با برتری در برابر حریفانی از آمریکا، گرجستان، مجارستان در فینال کشتی یگر ونزوئلا را برد و مدال طلای سنگین وزن را کسب کرد.

وی در پایان افزود: دیگر کشتی‌گیران مازندرانی، حسن یزدانی در وزن ۷۴ کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره و عباس طحان نیز در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.