پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس فدراسیون ورزش روستایی در دیدار با شورای سیاست گذاری این سازمان در مازندران گفت;
آقای بحرگرد نماینده رسمی و قانونی فدراسیون در مازندران هستند
غلامرضا جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و غلامرضا پارسا مدیرکل روستایی وزارت ورزش با اعضای هیئت ورزش روستایی استان مازندران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در این دیدار رییس فدراسیون ضمن رضایت از ورزش روستایی مازندران گفت: حرکت رو به جلو هیات ورزش روستایی مازندران بسیار رضایت بخش بوده است اما کارشکنی در برگزاری مجمع انتخابات مطمئناً به ادامه این روند لطمه خواهد زد.

غلامرضا جعفری در این دیدار چند ساعته معرفی سرپرست برای هیئت ورزش روستایی را با توجه به اعلام مجمع از طریق ثبت نام و نیز برگزاری مجمع پنج رییس را کاری غیر قانونی اعلام کرد و افزود: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به جای معرفی فردی برای سرپرستی می بایست پاسخ رئیس مجمع را برای علت عدم برگزاری انتخابات می داد، زیرا اجرا و احترام به قانون بایستی در صدر اولویت ها قرار داشته باشد نه سلیقه شخصی.

نایب رئیس انجمن جهانی بازیهای سنتی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص اینکه چه کسی اکنون نماینده رسمی و قانونی ورزش روستایی در مازندران است اعلام کرد: طبق قانون تا حکم آقای بحرگرد از سوی فدراسیون لغو نشود ایشان نماینده رسمی و قانونی فدراسیون در مازندران هستند.

یاد آور می شویم اداره کل ورزش و جوانان مازندران در اقدامی غیر معقول بدون هماهنگی با رئیس فدراسیون که ریاست مجمع را بر عهده دارد طی نامه ای به شهرستانها خواستار عدم همکاری با محمدرضا بحرگردنیگو شده است و در بخشی از این نامه سراسر غیر قانونی نوشته شده که وی را حتی برای مراسمات هم دعوت نکنند!!!؟ در صورتی که بحرگرد نیکو در حال حاضر رئیس انجمن لوچو کشور می باشد و فقط می توان گفت: حبیب حسین زادگان اگر از جنس ورزش بود شاید وضعیت ورزش مازندران با این نمایش پیش نمی رفت و با یک رئیس برتر هیئت در کشور این چنین برخورد غیر اخلاقی آن هم در ورزش اتفاق نمی افتاد.

photo_2016-10-01_15-48-26 photo_2016-10-01_15-48-20 photo_2016-10-01_15-49-43

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.