پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ستاد مردمی بیعت حسینی استان مازندران را بیشتر بشناسید
ستاد مردمی بیعت حسینی استان مازندران در سال 1393 توسط جمعی از جوانان مومن و انقلابی با هدف پرشور نمودن اجتماع بزرگ تشیع در ایام اربعین تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

این مجموعه مردمی در سال اول تنها موکب از استان مازندران و جز ۱۲ موکب از کل کشور بوده که در کشور عراق به خدمت رسانی از زائران اباعبدالله پرداخت.

untitfled

ستاد مردمی بیعت حسینی استان مازندران در سال اول با پیگیری های صورت گرفته توانست در عمود ۷۷۷ در حسینیه غائب الحاضر به میزان ۱۰۰۰ نفر در شبانه روز به مدت ۱۰ روز که در مجموع به ۱۰۰۰۰نفر از زائران اربعین حسینی صبحانه، ناهار، شام و اسکان شب در عرصه خدمات و در عرصه فرهنگی نیز برنامه های متنوعی را برگزار نمودند.

در اربعین سال ۱۳۹۴ ستاد بیعت حسینی علاوه بر ارائه خدمات در عمود ۷۷۷ (حسینیه غائب الحاضر) در پارکینگ استانداری در عمود۱۴۱۸ نیز با بر پایی در فضای مسقف ۶۰*۲۵ متر ویژه برادران و خواهران مجموعا ۳۰۰۰ متر مربع بنا ایجاد نموده که روزانه پذیرای ۴۰۰۰ نفراز زائرانابا عبدالله در عرصه تغذیه و اسکان که با میزان خدمات ۱۰۰۰ نفر در عمود۷۷۷ این مجموعه در سال گذشته توانسته در طول شبانه روز به ۵۷۰۰۰ نفر که در مدت ۱۰ شبانه روز فعالیت این ستاد در مجموعه به میزان ۵۰۰۰۰ نفر از رائران اباعبدالله ارائه خدمات بدهد.

untitled

در سال جاری هم به خواست خدا این مجموعه علاوه بر برپایی موکب در عمود۷۷۷ و کربلا رایزنی های لازم برای برپایی موکب و ارائه خدمات به زائران اباعبدالله را در پایانه های مرزی آغاز نموده که به لطف خدا موفق شده در مرز چزابه به دست آورد های خوبی برسد که امید است در این پایانه مرزی نیز موکبی جهت ارائه خدمات به زائرین عزیز برپا شود.

با توجه به مردمی بودن ستاد بیعت حسینی استان مازندران و حمایت های مردم غیور و حسینی استان در دوسال گذشته در سال جاری نیز این مجموعه نیازمند دست یاری مردم ولایت مدار استان مازندران می باشد تا بتواند خدماتی در خور زائران اباعبدالله در ایام اربعین حسینی را ارائه نماید.

لذا از همه مردم عزیز استان مازندران که علاقمند به فعالیت در این عرصه می باشند دعوت می شود تا نذورات نقدی خود را به شماره حساب های:

۳۱۰۲۴۲۱۷۳۵۳۰۰۱ نزد بانک انصار و ۳۸۷۳۰۳۱۷۰۲۲ نزد بانک رسالت و شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۱۱۱۲۰۸۴۷۷ بنام ستاد مردمی بیعت حسینی

واریز نموده و همچنین در عرصه نذورات غیر نقدی با شماره تماس های ۳۳۲۳۶۵۸۳-۰۱۱ و ۰۹۳۰۱۱۳۱۰۷۰ روابط عمومی ستاد مردمی بیعت حسینی تماس حاصل فرمایند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.