پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس شورای اسلامی شهر آمل خبر داد :
بزرگداشت استاد فرهنگ شریف برگزار خواهد شد
رییس شورای اسلامی شهر آمل گفت: بزرگداشت استاد فرهنگ شریف با همکاری شورا ، شهرداری و اداره ارشاد آمل هشتم مهرماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی اریکه آریایی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رییس شورای اسلامی شهر آمل در جلسه رسمی شورا از برگزاری بزرگداشت فرهنگ تار و شرافت موسیقی استاد فرهنگ شریف در روز پنجشنبه هشتم مهرماه سال جاری از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در سالن همایش های بین المللی اریکه آریایی با همکاری شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل ، اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه این بزرگداشت با حضور روسای ادارات و نهادها ، هنرمندان بزرگ کشور ، موسیقی دانان ، فیلم سازان ، شعرا و نویسندگان برگزار خواهد شد اظهار داشت : مفتخریم که به پاس سال ها خدمات ارزشمند استاد بزرگ موسیقی ، فرهنگ شریف از خدمات ارزنده ی این استاد توانا که یکی از ماندگارترین نوازندگان ایران است مراسم بزرگداشتی در خور شان او برگزار می نماید و این کار مطمئنا کار ارزشمندی است و موجب دلگرمی فرهنگ دوستان خواهد شد .
خسرو ابراهیم زاده نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل گفت : اولین روزی که استاد فرهنگ شریف به رحمت خدا رفتند در جلسه رسمی شورا برگزاری مراسم بزرگداشت با همکاری شورا ، شهرداری و اداره ارشاد را مطرح نمودیم که کلیه اعضا باتفاق با این موضوع موافقت کردند .
وی با بیان اینکه این حداقل کاری است که از سوی شورا و شهرداری برای این استاد که سالیان سال برای فرهنگ کشورمان زحمت کشیدند می توان انجام داد افزود : اعتقاد داریم نه تنها شورا و شهرداری بلکه کل مردم باید از این استاد بزرگ تجلیل داشته باشند و با توجه به اینکه مهمانان بزرگ کشوری و سیاسی در این مراسم حضور خواهند یافت باید احترام خاصی به مهمانان عزیز قائل شویم چرا که هر یک از مهمانان سفیری هستند برای معرفی شهر ، تاریخ و قدمت آمل عزیز .
محمد محمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه استاد فرهنگ شریف یکی از افتخارات آمل است و خودش نیز همواره افتخار می کرد که یک آملی است گفت : از همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری که همواره ما را در برگزاری بسیاری از مراسمات فرهنگی حمایت می کنند قدردانی می کنم و امیدوارم این همکاری همواره تداوم داشته باشد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.