پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رجبعلی نصیرایی یک دهه در جنگ اما امروز در کما +تصاویر
رزمنده بابلی بر روی تخت آی‌سی‌یو بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل است و عدم اطلاع مسئولین این شهرستان از وضعیت جسمانی وی جای سوال دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

این روزها شاهد پرپر شدن گل‌های باغ دفاع مقدس در گوشه و کنار شهر هستیم، همان‌ها که سال‌ها در جبهه‌های جهاد و شهادت و بعد از آن در عرصه‌های اجتماعی هر آنچه در توان داشتند گذاشتند تا ما در جامعه اسلامی بهتر زندگی کنیم.

صحبت از ایثارگران دفاع مقدس است که هنوز هم بعد از گذشت سال‌ها باید برایشان نوشت و از صبوری، خویشتن‌داری و ایثارگری‌هایشان گفت.

اما هر ایرانی وظیفه‌ای در قبال این شهیدان زنده دارد و چه افسوس که متولیان امور این عزیزان آنقدر مشغله‌های مختلف اجتماعی سیاسی دارند که وقتی برای حامیان حریم امن ایران اسلامی ندارند و یا شاید هم بی‌خبر از سرگذشت این عزیزان، که این بی‌خبری نیز با وجود دنیای ارتباطات، رسانه‌ها و روابط عمومی جای تعجب دارد.

اما برحسب وظیفه رسانه‌ای از رزمنده‌ای می‌نویسیم که این روزها بر روی تخت بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل در کما به‌سر می‌برد و جز تلاش‌های قابل تقدیر کادر پزشکی و درمانی، هیچ مقام مسئولی در بابل پیگیر امورات این عزیز نیست و حتی دریغ از یک عیادت آن هم برای کسی که در جنگ و بعد از آن در عرصه‌های مختلف خدمت حضوری فعال داشت و هر آنچه داشت برای شهرش گذاشت.

صحبت از ارتشی بسیجی رجبعلی نصیرایی است که با ۹۰ ماه حضور در جبهه‌های حق علیه باطل و سپس خدمت در عرصه‌های مختلف اجتماعی و ورزشی سعی کرد آنچه را که وظیفه خود در قبال میهن عزیز و مردمانش است انجام دهد.

صحبت از فردی است نزدیک به یک دهه از سال ۶۱ تا ۷۱ در جبهه‌ها حضور داشت که ۶۶ ماه و ۲۹ روز به‌عنوان نظامی ارتشی، سه ماه و یک روز هم به‌عنوان بسیجی و ۲۰ ماه هم بعد از قطعنامه در مناطق عملیاتی بود و بیش از دو هفته است که در بخش آی‌سی‌‌یو بیمارستان آیت‌الله روحانی بابل بستری است اما دریغ از حضور یک مقام مسئول، که باورش شاید برای همشهریانش سخت باشد که چرا مسئولان شهر پایتخت شهیدان شمالی کشور این‌گونه بی‌تفاوت به میزهایشان چسبیده‌اند و کاری نمی‌کنند.

صحبت از سربازی است که قبل از قطعنامه در کردستان و شهرهای مریوان، سنندج، بانه و سقز حضوری فعال داشت و اواخر جنگ بعد از قطعنامه به خوزستان رفت و آنجا را برای دفاع از مرزهای ایران اسلامی و امنیت بعد از قطعنامه ترک نکرد و بعد از آمدنش به دیار علویان مسئولیت‌های مختلفی را در عرصه اجتماعی و ورزشی به عنوان نماینده بازنشستگان سپاه بابل، مشاور ریاست تربیت‌بدنی و مسئول هیات وزنه‌برداری شهرستان، مشاوره ورزشی شورای اسلامی شهر و مشاور کمیته امداد امام خمینی(ره) را برعهده گرفت تا همچنان به شهرش خدمت کند.

سرباز سرافراز اسلام رجبعلی نصیرایی کسی که حتی به دنبال سیر مراحل اداری جانبازی و درصد‌های معمول آن خود نرفت و ۳۰ مرداد امسال بر اثر سکته در بخش اعصاب بیمارستان بستری و ۱۴ روز بعد مرخص می‌شود و دوباره بر اثر سکته در بخش آی‌سی‌یو بستری و تا به امروز ۱۸ روز است که بدون توجه مسئولان شهری در این حضوری غریبانه دارد.

در پایان پایگاه خبری تحلیلی بابل نوین بر خود وظیفه می‌دانست ضمن اطلاع‌رسانی به مسئولان و مردم مطالبی را برای تلنگر به مسئولان شهر دارالمومنین بابل بنویسد تا شاید با سرکشی و پیگیری مشکلات این ایثارگر و سایر رزمندگان این شهر که بوی جهاد و شهادت می‌دهند به وظیفه خود عمل کنند.

 

۱

۲

۳

۴

۵

۶

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.