پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طرح «دروغ‌های نجومی» با هدف دور کردن ذهن مردم از «حقوق‌های نجومی» است
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به شائبه مطرح شده در خصوص برخی از اعضای شورای شهر تهران، اظهار داشت: انتظار مدیریت شهری بر این است که سازمان بازرسی نخستین موضع گیری در این خصوص را داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

موضوع شائبه‌های مطرح شده در خصوص برخی از اعضای شورای شهر تهران موضوعی بود که با واکنش برخی از اعضای شورای شهر مواجه شد.

مرتضی طلائی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران یکی از اعضایی بود که در این خصوص سخن گفت و اظهار داشت: انتظار شورای شهر بر این است که نخستین کسی که در این خصوص موضع می‌گیرد سازمان بازرسی باشد.

وی تاکید کرد: رسیدگی به تخلفات ضروری است و تخلف، تخلف است و رانت خواری، رانت خواری است.

نایب رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: هرکجا ذره‌ای از قانون تخطی شده است نباید مباشات در خصوص آن صورت گیرد.

طلائی تاکید کرد: تا کنون مشاهده نشده است که در مدیریت شهری از تخلفی حمایت صورت گیرد و این بد است که امروز خود شورای شهر در مظان اتهام قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: هم اکنون شائبه جهت گیری‌های سیاسی مطرح شده است و در فضای عمومی برخی از سایت‌ها را منتسب به اعضای شورای شهر می‌دانند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در ادامه به موضوع سازمان بازرسی پرداخت و گفت: هم اکنون سازمان بازرسی در جاهای مختلفی مستقر است ،آیا این موضوع نشان دهنده تخلف است؟!

طلائی ادامه داد: هر روز نامه‌های متعددی از این سازمان به افراد، نهادها و سازمان‌ها ارسال می‌شود که دارای اهمیت است.

وی اظهار داشت: کشاندن دعواهای سیاسی به این سطح افکار عمومی را تحت تاثیر قرار می دهد و کسانی که این اطلاعات را منتشر می کنند نشان می‌دهند که نه سازمان بازرسی را می‌شناسد و نه به مسائل و قوانین اشراف دارند.

نایب رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: مطرح کردن واژه “املاک نجومی” پس از “حقوق های نجومی” نشان می‌دهد که جریانی سیاسی آن را هدایت می‌کند.

طلائی گفت: انتظار بر این است که با فیش‌های نجومی برخورد شده و با تخلفات در شهرداری نیز به همانگونه برخورد شود اما بازی کردن با حیثیت شورای شهر وضعیتی را ایجاد می کند که دیگر “سنگ روی سنگ بند نخواهد شد”.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.