پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به مناسبت هفته دولت انجام شد;
بهره برداری از سه پروژه آسفالت راه روستایی در محمود آباد
در گرامي داشت هفته دولت در سال جاري سه پروژه عمليات بهسازي و آسفالت راه هاي روستايي شهرستان محمودآباد با اعتباري بالغ بر 86 ميليارد ريال مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهندس غفاری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان محمودآباد ضمن اعلام این خبر گفت: محمودآباد به دلیل شرایط جغرافیایی و جاذبه های فراوان گردشگری همواره پذیرای مسافران بی شماری است که به این منطقه رفت و آمد کرده و از مواهب طبیعی آن استفاده می کنند. وی در ادامه تصریح کرد : از این رو محورهای ارتباطی این شهرستان در طول سال علی الخصوص ایام تعطیلات پر ترافیک و پر رفت و آمد بوده که در میان نیزمحورهای روستایی و ییلاقی این منطقه نیز از این قضیه مستثنی نیست.

139506079298

مهندس غفاری افزود: راههای روستایی شهرستان محمودآباد با توجه به تراکم و تعدد روستاهای آن و فاصله نزدیک به این شهرستان دارای اهمیت و ویژگی خاصی بوده از این رو در هفته دولت در سال جاری سه پروژه عملیات بهسازی و آسفالت راه های روستایی شهرستان محمودآباد با اعتباری بالغ بر ۸۶ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

139506076128

وی به پروژه های افتتاحی این اداره اشاره و اظهار داشت : بهسازی و آسفالت راه های روستایی ” چاکسر ” ، ” میرده ” و ” یوسف آباد _ آزادمون ” از جمله پروژه های افتتاحی این اداره در هفته دولت بوده که با حضور فرماندار محمود آباد ، بخشداران و جمعی از مسوْلین محلی به بهره برداری رسید.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان محمودآباد عنوان کرد : از ۸۷۶۳ کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار ۱۶۹ کیلومتر در شهرستان محمود آباد واقع شده ، که از این میزان ۷۸ درصد آسفالته است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.