پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

دستگیری ۲ کلاهبردار که خود را از مسئولان قضایی معرفی کرده بودند
سخنگوی قوه قضائیه گفت: هفته گذشته 2نفر که با معرفی خود به عنوان مسئولان قضایی اقدام به کلاه برداری از مردم می کردند، دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در صد و یکمین نشست خبری که امروز (یکشنبه) برگزار شد، با تبریک هفته دولت اظهار داشت: افرادی با جعل مدارک به سراغ طیف های مردم و کسانی که در قوه قضائیه پرونده داشتند می رفتند و با ادعای اینکه مسئول قضایی هستند و با افراد با نفوذ ارتباط دارند اقدام به کلاهبرداری از مردم می کردند که در این راستا هفته گذشته ۲ نفر از این افراد شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: مردم به صرف اینکه فردی با یک مسئول دارای عکسی است، فریب نخورند.
سخنگوی قوه قضائیه بیان داشت: اگر داعش وجود نداشت، چه بسا مشکل بود که جنایات سازمان منافقان خلق را برای نسل جدید بازگو کرد، شاید جوانان امروز باور نمی‌کردند که گروهی تحت شعار حمایت از خلق جنایاتی را مرتکب شود.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای ادامه داد: سازمان منافقان خلق اگر افراد خودشان هم مسئله‌دار می‌شدند آن‌ها را می‌کشتند و جسدشان را می‌سوزاندند، منافقان خلق کسانی بودند که سالیان زیاد کورکورانه مردم کوچه وخیابان را می‌کشتند، خرمن گندم کشاورزان را آتش می‌زدند و اموال عمومی را تخریب می‌کردند.
وی تاکید کرد: منافقان خلق، همانند داعش مردم را در مساجد و حسینیه‌ها و نمازهای جمعه با مواد انفجاری به خاک و خون می‌کشیدند و کسانی بودند که علما و دانشمندان را به صرف اینکه مردمی و متدین بودند بدون هیچ گناهی شهید می‌کردند.
سخنگوی قوه قضائیه گفت: منافقان خلق کسانی بودند که برخلاف تمام قوانین بین‌المللی با رژیم بعث که بعد از مدت کمی از انقلاب به ایران حمله کرد، همدست شده‌اند و از هیچ گونه کمکی به رژیم بعثی صدام کوتاهی نکردند، حتی اسرای ما را مورد بازجویی و شکنجه قرار می‌دادند، منافقان خلق کسانی بودند که با کمک صدام، کشورهای غربی و آمریکا علیه مردم خودشان حمله نظامی کردند.
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای تصریح کرد:‌ منافقان افراد بی‌گناه و عادی را شهید می‌کردند، متاسفانه امروز کسانی درصدد تطهیر این منافقان هستند، مسائلی وجود دارد که اگر امروز آنها مطرح شود مثنوی ۷۰ من کاغذ خواهد شد، شاید برای جوانان ما باور این جنایات سخت باشد.
وی با اشاره به اینکه مردم و خانواده‌ها مراقب فرزندانشان باشند تا  در دام قاچاقچیان مواد مخدر نیفتند، گفت:‌ اگر سرپرست یک خانواده پول هنگفتی را وارد خانه کرد همسر و فرزندان مراقب باشند، شاید این فرد در دام قاچاقچیان مواد مخدر افتاده باشد.
*کشف ۱۸ تن مواد مخدر در مرداد ماه سال۹۵
معاون اول قوه قضائیه گفت:‌ فقط در مرداد ماه ۱۸تن از انواع مواد مخدر کشف شده است که ۴۷۱ کیلو هروئین، ۵۳۲کیلو مرفین و بقیه شیشه، حشیش، تریاک و سایر انواع مواد مخدر دیگر بودند.
در حال تکمیل…

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.