پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مربی تیم فوتبال پارس حنوبی جم در گفتگو با مازندرانه مطرح کرد;
فوتبال آمل بعد از دهه ۷۰ مرد/ بهادرعبدی و حامد فلاح زاده جز شاگردانم بودند/کسی نیست به داد ورزش آمل برسد
مربی آملی تیم فوتبال دسته یکی پارس جنوبی جم گفت: مسئولان شهرستان آمل غیر از ورزش فوتبال برای همه چیز بودجه دارند و عدم مدیریت مناسب باعث نابود شدن خیلی از فوتبالیست های با استعداد آملی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسن فلاح یکی از مربیان جوان و آینده داری است که علی رغم سن کمش تجربه های فراوانی دارد.

وی متولد ۱۳۵۴ اهل استان مازندران و شهرستان آمل می باشد که ورزش را مانند تمامی مازندرانی ها از خردسالی آغاز کرد.

فلاح در حال حاضر مربی تیم فوتبال لیگ یکی پارس جنوبی جم است و به سرمربی این تیم مهدی تارتار کمک می کند تا راه صعود این تیم به لیگ برتر هموار شود.

پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه در راستای حمایت از ورزشکاران مازندرانی در تمامی نقاط کشور گفتگویی گرم و صمیمی با این مربی خوش فکر و کاربلد ترتیب داده است که خواندنش خالی از لطف نیست:

photo_2016-08-27_09-05-20

*مربیگری را در سال ۱۳۷۳ با تیم جوانان شهید هادیزاده آمل آغاز کردم

حسن فلاح دوران مربیگری را از سال ۱۳۷۳ با تیم جوانان شهید هادیزاده شهرستان آمل آغاز کرد و با درایتی مثال زدنی خیلی زود توانست در سال ۱۳۷۴ همراه با این تیم قهرمان نوجوانان مازندران شود و در همان سال دست به کار بزرگی زد و تیم فوتبال نوجوانان شهید هادیزاده آمل را به نائب قهرمانی کشور رساند.

گفتنی است در سال ۱۳۷۴ استان گلستان نیز جزئی از استان مازندران بود.

برای پیشرفت در کار مربیگری پس از قهرمانی به تهران رفتم

مربی  جوان و آینده دار مازندرانی برای پیشرفت در کار خود آمل را به مقصد تهران ترک کرد و توانست به افتخاراتش با تیم های مختلف در تهران نیز ادامه دهد و نشان دهد توانایی های فنی بالایی در فوتبال دارد.

حسن فلاح در تهران هدایت تیم های پایه ها و بزرگسالان تیم صنایع دفاع،صنام تهران،امیدهای درنا، پایه های پیام و پارسه تهران را برعهده داشت و توانست دست آوردهای قابل قبولی به همراه این تیمها داشته باشد.

*دارای مدرک مربیگری A آسیا هستم

مدرک ای مربیگری A آسیا را به همراه افرادی مثل:علیرضا امامی فر،بهنام ابوالقاسم پور،محسن سیدی و …در سال ۱۳۸۰ گرفتم

photo_2016-08-27_09-05-15

*بهادرعبدی و حامد فلاح زاده جز شاگردانم بودند

بهادر عبدی در تیم صنام تهران و حامد فلاح زاده درتیم بزرگسالان صنایع دفاع از شاگردانم بودند .هر دوی این بازیکنان از توانایی های بالایی برخوردارند و برای این بازیکنان و دیگر شاگردانم آرزوی موفقیت های روز افزون دارم

*کمک مهدی پاشانزاده در تیم های شهرداری تبریز و پارس جنوبی جم بودم

حسن فلاح که رابطه ای بسیار صمیمی با مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران دارد در تیم پارسه تهران به عنوان مربی و در تیم شهرداری تبریز و پارس جنوبی جم به عنوان آنالیزور مهدی پاشانزاده را در تحقق خواسته هایش یاری می کرد.

photo_2016-08-27_09-04-59

*امسال به عنوان مربی در تیم پارس جنوبی جم به مهدی تارتار کمک خواهم کرد

یک سال به عنوان آنالیزو در تیم پارس جنوبی جم خدمت کردم و امسال نیز به عنوان مربی در کنار سرمربی کاربلد این تیم مهدی تارتار این افتخار نصیب من شده است تا کار کنم و در حال حاضر تیم با ۴ بازی و ۸ امتیاز در بالای جدول رقابت ها قرار دارد و امیدوارم روزهای خوبی را با هم رقم بزنیم و در پایان فصل به خواست خدا به لیگ برتر صعود کنیم.photo_2016-08-27_09-22-33

*سه عامل مهم درعدم تیمداری شهرستان آمل دررده بزرگسال تاثیر گزار است

حسن فلاح مربی با دانش آملی از مهمترین عواملی که شهرستان آمل در رده بزرگسالان هیچ تیمی ندارد سه عامل را عنوان می کند:

۱-خود مسئولان آملی پیش قدم نشدند و با هیچ شرکتی برای اسپانسر شدن حرفی نزدند که اگر هم می زدند هیچ شرکتی برای اسپانسری اعلام آمادگی  نمی کرد چرا که هیچ امتیازی برای این شرکت ها مثلا وام های مناسب و تبلیغات شهری و از این دست مسائل قائل نمی شوند بنابراین شرکت ها به چه امیدی برای تامین سنگین هزینه های یک تیم فوتبال رده بزرگسال اعلام آمادگی کنند؟

۲-اتحاد و همدلی بین ورزشکاران خصوصا اهالی فوتبال در شهرستان آمل وجود ندارد

۳- مثل گذشته مربی های خوبی در سطح شهرستان آمل وجود ندارد

*بعد از دهه ۷۰ فوتبال آمل مرد

در دهه ۷۰ ما هفت الی هشت تیم در رده بزرگسالان در آمل داشتیم که این تیم ها تحت نظر مربیان بزرگی هدایت می شدند.تیم های مثل شهید هادیزاده،پرستو،آمل جوان ،تهران جوان و … از جمله تیم های خوب رده بزرگسال در دهه ۷۰ بودند

photo_2016-08-27_09-05-08

*جوانان آملی یک استادیوم فوتبال برای تمرین ندارند

متاسفانه مسئولان ورزشی شهرستان آمل هیچ اقدام مناسبی برای رفع مشکلات فوتبال در آمل انجام نمی دهند و فوتبالیست های این شهرستان برای تمرین کردن زمین مناسبی ندارند و این ها همه درد است که جوان با استعداد آملی به دلیل عدم مدیریت مناسب مسئولان نمیتواند به فوتبالش ادامه دهد و موفقیت کسب کند.

*بیش از ۹۰ درصد مدارس فوتبال سطح شهرستان آمل اصولی کار نمی کنند

دیگر کمتر مدرسه فوتبالی را در آمل می توان دید که به صورت اصولی کار کند و همه به فکر جیب خودشان هستند و استعداد یابی دیگر معنایی ندارد، دلیل حرفم این است که فوتبال در آمل فقط ۳ ماه تابستان است و پس از آن مدارس فوتبال آمل خالی از بازیکن می شوند چون اصولی کار نکردند و کارآموز برای ادامه فوتبال انگیزه ای ندارد.

*چرا بابل در رده بزرگسال در لیگ یک فوتبال تیم دارد ولی آمل ندارد؟

حسن فلاح که به شدت ار مدیریت نامناسب مسئولان شهرستان آمل در امر ورزش خصوصا فوتبال گلایه داشت گفت: مگر از لحاظ منابع مالی چیزی کمتر از شهرستان بابل داریم؟مگر از نظر استعداد چیزی کمتر از بابل داریم؟ مشکل فوتبال آمل این است که کسی نیست به داد ورزش این شهرستان برسد.برای همه چیز در آمل بودجه وجود دارد و فقط برای فوتبال وجود ندارد و مسئولان هم فقط شعار می دهند و زمان جامه عمل پوشیدن به این شعار ها هیچ وقت نمیرسد و این وسط چه کسی باید پاسخگوی جوانان این شهر باشد را خدا می داند و خدا

photo_2016-08-27_09-22-12 photo_2016-08-27_09-22-24photo_2016-08-27_09-25-25

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.