پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بازیکن مازندرانی تیم صنعت نفت آبادان در گفتگوی اختصاصی با مازندرانه;
کسب رتبه تک رقمی در پایان لیگ برتر برای فوتبال آبادان دور از ذهن نیست
میلاد جهانی در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: روند خوب تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته های بعد ادامه دار خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

میلاد جهانی،بازیکن تکنیکی و تاثیر گذار تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که در چهار هفته ی ابتدایی لیگ برتر بازیهای درخشانی از خود به نمایش گذاشت در مورد وضعیت حال حاضر این تیم گفت: بعد از بدنسازی سختی که اول فصل انجام دادیم تازه بدن هامون آزاد شده و به امید خدا هر روز بهتر خواهیم شد;به روزهای قشنگی که تصورش را داریم انشاالله خواهیم رسید.

بازیکن خوش اخلاق مازندرانی در ادامه بیان کرد: روند خوب تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته های بعد لیگ برتر هم ادامه خواهد داشت زیرا بازیکنان در کنار کادر فنی فوق العاده تیم همدل و هم قسم شده ایم تا رتبه ی مناسبی در پایان لیگ بدست آوریم و دور از ذهن نیست جز چند تیم اول باشیم.

جهانی در پاسخ به سوال خبرنگار مازندرانه درباره آمادگی خود نیز تصریح کرد: تمرینات پرفشاری را اول فصل گذراندیم و خدارا شکر وضعیت خوبی دارم و امیدوارم بتوانم این روند را تا آخر فصل حفظ کنم و برای تیم خودم تاثیر گذار باشم.

بازیکن جوان و آینده دار تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره دیدار هفته پنجم لیگ برتر برابر نفت تهران گفت: بازی سختی برابر تیم فوتبال نفت تهران داریم که از سرمربی بزرگی بهره می برد و من هم برای این دیدار خیلی انگیزه دارم و امیدوارم برای تیمم بازی خوبی به نمایش بگذارم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.